Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatom meg a...

Hogyan taníthatom meg a kutyumnak azt, hogy úgy menyen a lábam mellet, mit a kutyasulikban, meg sok videóban, hogy Lábhoz, és akárhogy fordulsz, mindég gyorsan pontosan ott megy és néz rád. Ezt hogyan kell?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha áll alatt van a labda, akkor a kutya hajlamos elöl menni. jobb inkább a bal hónalj alatt, de a legjobb ha zsebben van, végül is a dicséret jön előbb, aztán a jutalom.
2012. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez lehet :)

De én a szemkontaktusra írtam az állat :)

2012. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
En ma reggel probáltam vele, csinálta minden, mert még elotte nem reggelizet. Szepen csináltam, jott megkerult, mintha már 2 hónapja csinálná. Buszke voltam rá, dícsértem, játszottunk... Nekem nemigen kelletet az alapoktol tanítanom, mert tudja mi az a lábhoz, meg lassan lább mellet jonni, és ezért konnyebb volt....De ha így egy próba után megcsinálta, akkor van rá esélyem, ha gyakorolnák vele, csinálja akkoris, ha épp nemakaródzik? Mert ezt most épp kifogtam, mert lehult a levego, és volt kedve meg este be volt zárva.
2012. aug. 11. 10:49
 14/16 A kérdező kommentje:
22:47 Slovákián lakom. és te? Hol találhatnák kutyaiskolát, vagy te hová mész?
2012. aug. 11. 10:50
 15/16 anonim ***** válasza:
22 47-es vagyok, de ez Magyarország és Budapest széle (Békásmegyer). Valamikor volt itt kutyaiskola, most nem tudom, az is elköltözött, aki a kocsiján hírdette ezt.
2012. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!