Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Dobermannról?

Vélemények a Dobermannról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Szép és okos kutya,de kertes házba való.
2009. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

a kertes ház tényleg igaz róla, sokat kell elvinni így is sétálni, mert különben bevadul.

2 gyerekes anyuka

2009. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Attól mert elviszed sétálni nem fog szelíd maradni!=)

Foglalkozni kell vele sokat! Énis szeretnék egy olyan kutyát de anyumék enm engedik meg mert, hogy mindenki azt mondja, hogy bolond kutya hol ott nevelés kérdése!

2009. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Okos kutya. A szépség az relatív. Nekem tetszik. Nekünk 12 évig volt, kertes házba való. Télen biztosítani kell neki egy kis meleget mert fázós. Gyerekeinket nagyon szerette. Nálunk mindenki megsiratta amikor elpusztult. Még valamit! Nem családi kutya. Kiválaszt magának valakit akire istenként tekint, de a család többi tagját is szereti.
2009. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kutyák!

Szépek,kemények(jó házörző), jól tanytható,és családcentrikus.

Én nagyon szerettem volna dobit,de rettentő fázósak :)

Úgyhogy télen lakásba velük :P

2009. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom,imádom,imádom! A legjobb kutyafajta a világon, és mások azt mndják,az a émet juhász. Ők még nem ismerik a dobi hűségét, odaadását, szeretetét, és egyéniségét! Számomra ő a tökéletes, de nem ajánlom mindenkinek. Keménykezű nevelést igényel,DE csak szeretettel lehet tanítani^^ és akkor a legtökéletesebb formáját nyújtja. Én csak ajánlani tudom, és a "hírek, pletykák" róla nem igazak(bevadul, veszedelmes,őrült). Bár tény, hogy aki nem ért hozzá, ne ilyet vegyen. Ja, és a gazdájáért tűzbe menne.
2009. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Szép kutya amit előttem leirtak az is mind igaz!

Bár nekem a Rottweiler jobban tetszik!=)

2009. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

az utolsónak a roti tetszik, nekem meg rotim van :)


köszi a válaszokat, még jöhetnek!!

2009. júl. 21. 12:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kert kell neki, de nem kerti kutya!!!! nem bír ki egy telet odakint mivel nincsen aljszőrzete!


Nagyon nagyon sok foglalkozást, egészen kicsi kortól következetes nevelést és erős kezű, határozott, temperamentumos gazdit igényel!


Semmiképpen nem való kezdő kutyásnak!

2009. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Eszméletlenül szép kutyus a Roti. Imádom csak nem lehet nekem mert így is van 4 kutyum!

12:51es voltam!=)

2009. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!