Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya ezt hogy éli meg...

Egy kutya ezt hogy éli meg vagy nem érdekli? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van két bichonunk és az egyik idős(ő az enyém) a másik fiatal pörgős puszi osztós kisdög(ő meg tesómé) :D


egy csomószor az van ha jönnek rokonok,barátok akkor mindenki tesóm kutyáját simogatja neki beszél stb az enyém is mindig farok csóválva oda megy ,de vele nem szoktak foglalkozni egy-két simit kap de annyi ,egyedül a mamám az aki inkább az enyémet szereti,mert hogy idős és mindig mondja -te kis vénlány :D, de senki más nem "rajong" úgy érte mint a másokért..


a kutya ezt érzékelheti,hogy ő vele nem foglalkoznak olyan szinten vagy hidegen hagyja???


2012. aug. 11. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*másikért
2012. aug. 11. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te látod, mennyire zavarja őt. De ez általában nem okoz nagy lelki törést a kutyáknak. Az első és legfontosabb minden ebnél az, hogy a gazdi sokat foglalkozzon vele, ne hanyagolja a kora miatt. Ha ez rendben van, a kutya lelkileg egészséges lesz és az, hogy pár idegen nem ajnározza, csak sokad rangú dolog.
2012. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor jó :)


én rengeteget foglalkozok vele :) még most is nagyon könnyen tanul trükköket,meg ha kaja van akkor elég aktívvá válik :)


sose hanyagoltam el és most meg főleg nem fogom :) ő az első kutyám amúgy 10,5 éves :)

2012. aug. 11. 19:21
 4/5 Bozsikrisz ***** válasza:
Egy idős kutyának talán jobb is, ha nem pörög úgy fel a nagy simi áradat miatt. Valószínűleg nem veszi a lelkére a dolgot, ő boldog attól a helyzettől, hogy emberek veszik körül, és a gazdi vele van.
2012. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké :) akkor meg nyugodtam,hogy ez nincs rá rossz hatással :)
2012. aug. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!