Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boldogulnék egy rotival?

Boldogulnék egy rotival?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Kérlek ne hurrogjatok le, mert már sokszor olvastam. Na szóval van egy ismerősöm akinek roti kiskutyái vannak. Elég erős kezű vagyok, mert van egy bernáthegyim akit nagyon "szigorúan " nevelek és hallgat is rám. Nem engedek meg neki mindent. Azon gondolkoztam,hogy elbírnék e egy rotival. És van egy 3 éves hugom. Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 21. 19:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

IGEN

(ha a szüleid benne vannak és tényleg van egy bernáthegyid ami nem könnyű eset és megnevelted)

Sok szerencsét!

Mindenesetre előbb nézz utána egys szakkönyvben, és higgadt fejjel gondold át a dolgot. Végülis ami késik nem múlik! Ha most nem akkor később amikor már még tapasztaltabb leszel biztos lehet rotid!De megpróbálhatod:)))

Csak következetesen, szigorúan, egyértelműen kell nevelni, amivel a leírtak alapján nem lesz gond!És szocializáció!

Sok sikert a kutyázáshoz!

2009. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!