Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSÉG!? Hányt a kutyám...

SEGÍTSÉG!? Hányt a kutyám éjszaka háromszor is. Mi baja lehet? Mitől lehetett? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
Lehet azért mert a füvet ette? Mert volt már rá példa hogy evett füvet és hányt. (kinti kutya) Azért kezdek félni mert már háromszor csinálta és ilyen csont darabokat hányt... vagyis amit evett azt ki hányta meg elsőnek csak váladékosat hányt. Ha a fű miatt van akkor hogy kerüljem el hogy ne egye? Hallottam hogy akkor eszi ha ég a gyomra ez igaz? Mit adjak most enni neki? Előre is köszönöm a segítséget!
2012. aug. 13. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta néha csinálni, főleg mikor kocsonyaszezon van és a nagyobb darab körmöket mohón majdnem egészben nyeli le.

De volt már, hogy hosszú, feketefenyő tűlevelet hányt ki.

Olyan is van, amikor csak sárga lé jön belőle, ilyenkor csak a túlzott savtermelődés miatt hány.

Ha csak évente néhányszor fordul elő nem kell aggódni.

A fűevés pedig természetes dolog, nem kell tőle eltiltani.

2012. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális hogy 3-szor hányt. Vidd dokihoz!
2012. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én azért elvinném dokihoz, lehet csak gyomorrontás, de lehet komolyabb is

addig is, itasd, legyen vize, és vidd arra többször

nem a fű miatt volt, ez majdnem biztos, lehet már akkor is érezte, hogy fáj neki

2012. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen csont darabokat?
2012. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!