Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Úton hazafelé 2-ben milyen...

Az Úton hazafelé 2-ben milyen kutyák szerepelnek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, nemrég láttam a filmet :). Leírom a tippjeimet, de utána Ti is leírnátok a tieiteket?

(először itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=0h7aTCYDsj4 )

1. Mázli(első részben Lutri), a kb. egy perctől látható kutya valami amerikai bulldog keverék lehet szerintem.

2. Árnyék (kb. 3:10-től látható) egy óarany golden retriever biztosan.

3. A 23:42-tőllátható kutya kétségkívül egy fehér törpe uszkár.

4. A nagyjából 28:45-től látható (akinek Mázli nekimegy) egy vágott fülű boxer ugye?

5. A boxer társa (28:50) szerintem egy angol masztiff.

6. A nagyjából 30:01-től látható Dilaila egy kuvasz féleség lehet. Esetleg nagy uszkár is lehet benne.

7. A 30:04 körül lévő nemtudom mi, valami franciaországból származó kopófélség lehet típusra...

8. A 30:19 körüli kis fehér se tudom miféle szerzet. Talán valami jack russel keverék.

9. A 30:45 körüli talán egy ausztrál juhászkutya, vagy egy ausztrál juhászkutya keverék? Vagy ahhoz kicsi?

10. A 30:53 körül jól látható nagy barna, Railey nem tudom milyen fajta, szerintem nem fajtatiszta.

11. A 31:20 körüli emlékeztet valamire, de nemtudom mire... talán szálkás szőrű portugál kis-vagy középkopó??? :/ nemtudom

12. Az 1:04:16 körül a piros kocsiból kiszabadult kutyák közt van egy német juhász és egy border collie féleség is, meg egy világosbarna-fehér tippemsincsmi.

Köszönöm a válaszokat! :D

13/L



#kutya #kutyafajta #úton hazafelé 2
2012. aug. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

1.amerikai bulldog, beírtam a google-ba és van olyan aminek nem olyan nyomott a feje hanem olyan mint Mázlinak,szóval szerintem ő az :)

6.szerintem fiatal kuvasz lehet

7.kék gscogne-i kopó

9.ausztrál juhász keverék

10.leonbergi keverék szerintem..

11.szerintem is az amit írtál :)

12.az összes kutya ott ami a kocsiban volt juhász kutyák vagy annak keverékei :)


amit nem írtam le azzal egyet értek :)

2012. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kszönöm :)
2012. aug. 14. 13:47
 3/5 A kérdező kommentje:
:D kÖszönöm! :))))))
2012. aug. 14. 13:47
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Mázlival és Árnyékkal egyet értek, bár Mázli elmegy Argentín dognak is (nem vágott fülűnek), de ha keverék, nagyon nehéz pontosan megmondani


3., 4., 5. is stimmel


Dilaila szerintem is egy fiatal kuvasz, mert göndör a szőre, így más nem nagyon lehet


7. Kék pettyes mosómedvekopó (amit előttem írtak, az ennek a kicsit kisebb és tömzsibb változata, illetve nem tartja olyan szépen a fülét a kék gscogne-i kopó, az inkább kopósabb alkat, a kék pettyes meg inkább vizslásabb alkat)


8. Szerintem abszolút valami terrier keverék, olyan mint a Kutyaszállóban Péntek, de szerintem kis keverék ő is


9. Inkább angol juhászkutya, de így magyarul az óangol juhászt adja ki, viszont ha angolul keresed, máris meglesz, English Shepherd a becsületes neve és van ilyen színben is

Plusz azért nem lehet ausztrál, mert annak a farkát általában csonkítják, az angolnak pedig nem


10. Railey fogalmam sincs, valamilyen keverék, barna újfundlandit vélek benne felfedezni, de a szőre is más, rövidebb és simább és a pofája se annyira "csüngős"


11. Szálkás szőrű portugál kopó, az tuti, szerintem inkább nagy vagy közép, elég hosszú lábai vannak


12. Nem tudom melyikre gondosz, én 2 kutyust is láttam

Van egy kicsi terrier, azt nem tudom

Van viszont egy nagy testű, kicsit goldira hasonlító (szerintem arra gondoltál)

Ő nem más mint egy vadkacsavadász retriever


Remélem tudtam segíteni :)

2018. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző válaszoló még mindig :)


Railey ben lehet még egy picit Leonbergi is

De a Leon és az Újfundlandi is annyira nagy robusztus kutyák hatalmas bundával, Railey pedig sokkal kecsesebb, szép sima egyenes bundával, szóval nem tudom

2018. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!