Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kutyám fedező kan?

Hogyan lehet a kutyám fedező kan?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves, törzskönyves bichon havanesse kutyám, és szeretném ha fedező kan lenne belőle. Kérdésem, hogy ehhez milyen papírok kellenek, stb. Kezdő vagyok még az ilyen dolgokban, szóval nem tudom.
2012. aug. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiállítási eredmények,szűrések..
2012. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tenyészszemle, kiállítási eredmények, szűrések, fajtaismeret és kapcsolatok, hogy a megfelelő szukát tudd kiválasztani.
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit előttem leírtak, de általában a szukatulajdonosok választják a kant, tehát nem árt, ha megismerik a kutyádat pl. kiállításokon.
2012. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami feltétlen kell az a tenyészszemle és az előírt egészségügyi szűrések. Persze pár kiállítási eredmény sem árt.
2012. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 13. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél több kiállitásra kéne vinni, mert a jó kutyát ugy találják meg a szukatulajdonosok. Te hiába szeretnéd, hogy az legyen. mindig a szukások választanak.
2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!