Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék tippet kérni: már...

Szeretnék tippet kérni: már jó ideje reklámoztam Brúnót akit végre örökbefogadtak. Csak nem tudom hogy ki. ezt akarom kideríteni. Van valakinek vmi ötlete hogy deríthetném ki. vagy ismerősöd, akárkid fogadott örökbe ilyen kutyát az illatos útról?

Figyelt kérdés
ez a kutya akit keresek: [link] .van ismerősöd,haverod,rokonod bárkid aki egy Szimat nevű nagy rövidszőrű keverékkutyát fogadott örökbe az Illatos útról??hogy deríthetném ki h ki fogadta örökbe? megmondanám neki h regizzen a blökire és tartanám vele a kapcsolatot mert érdekel mi van vele,hiszen a kutyám volt.

2012. aug. 13. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyszer már leadott kutyáról nem adnak felvilágosítást. Örökbe fogadott kutyáról csak általánosságokat tudhatsz meg, az előző gazda neve és lakhelye akkor is titok, ha van benne chip.
2012. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
azért akarom itt megtudni
2012. aug. 15. 19:49
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a telepen nem mondják meg, akkor az az egyetlen lehetőség maradt, hogy hirdeted hogy keresed hogy kifogadott örökbe egy ilyen meg olyan kutyát. Ha viszont az örökbe fogadó nem mondja meg hogy az ő kutyája lett Brúnó, akkor nem hiszem hogy megtudod hogy ki az új gazdi.


Egyébként szerintem nem adhatták őt rossz helyre, biztosan nincs rossz sora! De persze megértelek, engem is érdekelne a volt kutyám sorsa!

2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4156154-mit-c..


itt még azt írtad, pitbull..

elég hihetetlen egybeesések sorozata lenne, ha ezt a kérdést nem te tetted volna fel..

2013. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
upsz bocsi ezt nem ide akartam..
2013. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Magyarázd el a helyzetet a menhelyen majd fizesd le őket az infóért cserébe, de ők tudják hogy lakott nálad is?

A másik hogy ugyanezt tedd meg a dokinál hátha a csip adatokból kiderül valami, ha más nem az hogy hol kezelték legutoljára, vagy hogy kire íratták át, dokit is fizesd le.

2013. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 17. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!