Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Friskies junior tápról mik a...

Friskies junior tápról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem a leoltást kérem azoktól, akik soha nem használják, és csak a beltartalmi értékekre hivatkoznak, hanem olyanokra vagyok kíváncsi akik azzal etetnek/etettek.
2012. aug. 14. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy kölyöknek pedig még nagyobb szüksége van a jó minőségű táplálékra. Ételszínezékre nincs szüksége.
2012. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
most nem leoltani akarlak, de a Friskies táp ára is 500Ft körül van, akk inkább tegyél még hozzá egy kicsit és vegyél neki Susa tápot aminek kimérve 550Ft körüli kilójának az ára és sokkal jobb táp mint a Friskies, Pedigree, Darling, Chappi és a hasonló szemetek!
2012. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom az, hogy egy kirándulás alkalmával az ismerőseink is elhozták a kutyájukat és friskies tápot hoztak neki a kutya persze nem ette hanem inkább szivesebben evett az ételből amit mi ettünk és panaszkodtak, hogy nagyon válogatós és nem eszi a száraz tápot. Másnap reggel adtam az én kutyám tápjából neki is(brit premium)és azt nagyon jó étvággyal ette meg mind egy cseppig. Erről ennyit.
2012. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mikor még nem hallottam a prémium tápokról én is Friskies juniorral etettem a kutyám, mikor hozzám került. Úgy ítéltem meg, hogy az a legjobb a Pedigree, Chappi, Darling és társai között. Ami egyébként tény is.

Ahhoz képest sokat kakilt mint amikor áttértünk RC-re. Viszont azt kell hogy mondjam, hogy nem kakált többet mint most az Acana-tól... És szerintem a szőre sem fényesebb. A legjobb az RC-től volt. Csak váltottam mivel az Acana olcsóbb és összetevőleg jobb is.

2012. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Magyarán nem volt problémám a táppal, nem kakált eszméletlen nagy mennyiséget (mint például a Joseránál) és nem is volt színes a széklete és nem is próbálta egyszer sem megenni. Persze ettől még lehet, hogy nem tett jót neki, de körülbelül fél évig etethettem vele.
2012. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!