Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen oltást kell kapnia a...

Milyen oltást kell kapnia a kutyának kiskorában. Illetvel felnőtt korában? és mennyi idősen?

Figyelt kérdés
köszi a valaszokat
2009. júl. 22. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod hány ilyen kérdés van már fenn az oldalon?? Miért ne nézed meg ott?? Jézusom, nem szoktad elolvasni, hogy nem kéne kiirni ugyanazon kérdéseket...
2009. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon hasznos választ kaptam nagyon köszi

képzeld elolvastam


ma kaptam a kutyust 6 hetes de még nincs egy oltása sem


ezért érdekel a téma

2009. júl. 22. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi hogy ezt mondom de ez felelőtlenség

egy kiskutyát minimum ugy kell elhozni h 2oltása megvan...

Az oylan kutyákból mint a tied lesz parvós,és annak meg 20%-az esélye hogy életbenmarad.

Egyébként egy kiskutya 6 hetes korában kell h kapja az első oltást,de egyébként nm tudok hogy kerül még hozzád egy kiskutyát 8hetes kora után lehet elválasztani az anyjától!!!!!!!!!

És a többi oltást pedig rá 2 hétre.

Parvo,kombinált,parvo,kombinált és az 5. a veszettség.

Ezek az oltások 300-4500Ft-ig vannak attól függ hogy hol laksz.

Ezt az 5 oltást meg kell kapnia és utána 1éves korábam megint veszettség.De a kombinált is javasolt és ha veszélyes kullancs területen laksz,vagyis oylan helyen ahol sok a kullancs akkor a Lime-kór ellenni oltás is ajánlott amit azthsizem 2x6000Ft, de nm tudom v 2x v 3x kell neki beadni,mert akkor elsz védett elenne.

Mindezekmellett a kicsiket havonta a felnőtt kutyát 3 havonta kell féreghajtani.

Ja és a veszettséget minden évben kapja,ha esetleg ezt se tudtad...és kombinált ajánlott+ természetesen féreghajtás.

Naggyából szerintem ennyi...

Ha kihagytam vmit még elírom...

De reméllem jól elsz a kutyád..6 hetesen......oltás nélkül....

Miylenfajta kutya?

2009. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Tényleg értelmetlen volt feltenni a kérdésedet, mert már vagy 100 ilyen kérdést tettek fel, és ha ott elolvasod, akkor már meg is van a válasz a kérdésedre. De most válaszoltak neked, remélem most boldogabb vagy, és több lett a tudásod ettől!

2009. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kossz a valaszokat... kepzeljetek a kutyam ezen a heten 6 hetes és csak tegnap erkezett hozzank én tehetek rola hogy nem volt oltása.. amugy jol van szerencsere nagyon aranyos vidam és mozgekony kutya rovik szoru tacsko fiu kutya és leo a neve mar beszeltem a dokival es eljon megnezi hogy minden rendben van .. koszi na kioktatast k.vara elveztem...
2009. júl. 23. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!