Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért halnak meg ilyen könnyen...

Miért halnak meg ilyen könnyen a fajtatiszta kutyák?

Figyelt kérdés

tegnap még volt egy gyönyörű törzskönyves szülőktől egy szép németjuhászom, 7 hónapos. Esténként mindig hátul az udvarban ugatott, örízte a házat.


Még is mitől tudott megfulladni?!


Reggel találtunk rá hátul a kertben. Nem volt rajta nyakörv így a felakadás nem lehetett, akkor meg még is mitől? semmi seb nem volt rajta, nem habzott a szája sem.

:((((((((((((((((((((((



2012. aug. 16. 08:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

hát nekem van egy olyan gyanúm, hogy az újdonsült szomszédunk áll a háttér mögött, nem vagyok fajgyűlölő mielőtt nekem támadna mindenki de enyhén sok vonó van a hapsiban, (cigány), és van egy 2-3 éves gyereke, de a kutyánkat már kiskora óta látta a pasas, felnőni is 7 hónapos koráig, de a gyerekét mindig ugatta, és nem finoman, hanem mint aki a házat őrízte.


Én simán kinézem abból az emberből, hogy a gyerekét óvva megmérgezte vagy fogalmam sincs de valamit csinált vele.


A kutya is elég "nyugodt" állapotban" feküdt, nem utalt a testtartása fájdalmas végre, úgy feküdt mintha állt volna, és eldől. A lábai nyújtva voltak, teljesen egyenesen.


S milyen érdekes, hogy az újdonsűlt szomszédunk kerítése oldalán találtunk rá. De persze bizonyíték nélkül nem mondhatok rá semmit.

2012. aug. 23. 02:53
 22/23 anonim ***** válasza:
ebben az esetben biztos megboncoltattam volna a helyedben
2012. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én is, de a szüleim nem engedték meg hogy elvigyem. :((
2012. aug. 29. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!