Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix, Scalibor vagy Foresto?

Kiltix, Scalibor vagy Foresto?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róluk? Kinek melyik vált be?

2012. aug. 16. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Scalibortól mindkét kutyám szétvakarta a nyakát. Most Foresto van rajtuk 3 hónapja és nagyon meg vagyok elégedve vele. Vízálló (fontos nekünk, mert sokat úsznak a kutyák), szagtalan (nekem fontos). Kicsit borsos ára van, de cserébe 8 hónapig hatásos.
2012. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Maxitabi ***** válasza:

Nálunk a scalibor vált be, advantix nem, utána kiltix sem-sok kullancs volt benne.

Minden kutyának más jön be, próbálkozni kell, de én sokallom a vegyszereket-ki tudja milyen hatása lesz majd pár év múlva...

2012. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gizmoka23 válasza:
Nálunk is a Foresto vált be. 4 hónapja van a kutyusomon és se bolha, se kullancs nem volt benne, még csak rá se ment! Pedig nagyon is kullancsos környéken lakunk. Én is rengeteg mindent kipróbáltam már és azt kell mondanom ez a leghatásosabb. A Scalibor nem használ és már a Kiltix sem! Sztem a Forestot válaszd! Olcsóbb mihtha havonta csepegtetnéd különböző advantix, expot... és így tovább cseppekkel a kutyusod, ha kiszámolod sokkal jobban megéri!Sztem nincs min gondolkodnod, egyértelmű, bár ha hosszúszőrű a kutyád akkor a csepp a megbízhatóbb!
2012. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a scalibor vált be, ismerős használt kiltixet, de nagyon büdös volt és kullancs is ment mellette a kutyájába (akkor még nem lehetett forestot kapni és benti kutyánál azért a szag sem mindegy), így a mi választásunk a scaliborra esett. Tökéletesen bevált, tényleg szagtalan, a kullancsok messzire elkerültek minket.
2012. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyémen most Kiltix van, maximálisan megbízhatóan véd, négy hónapja van rajta. Én egyáltalán nem találom büdösnek, és a kutyának sincs tőle semmi baja, nem vakarózott vagy ilyesmi.

Egyetlen negatívumot tudnék csak említeni: ha úszni megyünk, vagy ha elkap minket egy nyári felhőszakadás akkor gyorsan le kell venni a kutyusról. Igaz a többi nyakörvnek sem tesz jót a víz vagy a hosszas lubickolás, csak valamivel jobban bírják, mint a Kiltix.

2012. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiltixet nem próbáltuk, Scalibort, Forestot igen. Mindegyik jól működik, nem volt benne kullancs. Viszont ha víz érte őket, bepirosodott a kutyusom nyaka, tehát le kell vennünk, ha pancsolni megy.
2012. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kiltix
2012. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KissQkta válasza:
Foresto + PiretMix spray együtt
2013. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!