Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincsen táblával kirakva,...

Ha nincsen táblával kirakva, hogy tilos kutyát vinni a parkba akkor ezzel lehet érvelni? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval a rendelet szerint tilos bevinni a kutyákat az itteni parkokba, viszont egyiknél sincs táblával jelezve ez..

akkor meg büntethetnek?? hisz nincs kirakva,hogy nem szabadna bevinni..

a neten meg kiolvas ennek utána,én is csak véletlenül akadtam rá,amúgy meg sokan viszik oda a kutyájukat..


2012. aug. 17. 11:24
1 2
 11/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Elvileg megbüntethetnek, de ha ártatlan arccal előadod, hogy de tisztelt közteres úr, ha nincs tábla, akkor tudomásom szerint nem tilos bevinni, hiszen ami nem tiltott, az szabad...:D

A kutyaürüléket illik összeszedni, és ne a legforgalmasabb részen engedjétek szabadon a kutyákat, ha jönnek emberek, fogjátok meg őket, stb.


Egyébként ez érdekes...nálunk a helyi rendelet szerint oktatási, közegészségügyi, kulturális, stb intézmény környékén 10 méteren belüli zöldterületre kutyát vinni tilos! Ehhez képest bölcsőde és óvoda melletti füves részen, a kerítéstől kb 10-12 méterre van kirakva kutyakaki-kuka :))) ergó az önk. saját szabályai ellen vét :D

2012. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

a parknak azon részén vagyunk ahol nem járnak annyian,ha ember jön megkötjük őket természetesen...

hát felfogom hozni,hogy ha nincs kint tábla akkor mért ne vihetném be? :D

2012. aug. 17. 16:19
 13/15 A kérdező kommentje:

a kaksijukat mindig felszedjük!!

de még mielőtt a parkba érnénk elszokták végezni a dolgokat, max pisilnek.. :)


de zacskó mindig van nálunk és gondoltuk ha megállítanának akkor mondjuk hogy zacsi van nálunk, a kutyák nem agresszívak és tábla nincs kint..ennyi..

2012. aug. 17. 16:21
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
Így teljesen megfelelő a dolog felelős kutyatartóként szemlélve...az egy tök más dolog, hogy a kutyásoknak semmi joguk nincs és LEHETETLEN minden törvényt betartva kielégíteni a kutyák természetes igényeit...
2012. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

csak tényleg azt nem értem,hogy van 3 park és muszáj volt mind a 3-ból kitiltani a kutyákat!!??eleve már a főtérről is kitiltották a kutyákat,ettől függetlenül átszoktunk ott menni :D


van 3 kutyafuttató,de hát az semmi,abból a legnagyobb pont messze van :S és ott sokszor vannak is..amibe pedig alig járnak az 30 perc séta és át kell menni a városon is

a parki séták egy kisebb kirándulással értek fel a 2 kistestű kutyám számára..


azért is volt jó a park,mert amikor csak én vagy csak tesóm vitte a két kutyát sétálni akkor is nyugodtan kimehetünk a parkba,mert 10 perc nem nagy idő,de 2 kutyával egyedül nem fogok a városon végig menni,mondjuk én nagyon jól kezelem őket,láb mellett jön mind2 ,meg barátságosak is csak tesóm már nem tudja annyira kézben tartani őket hiába kistestűek..

így is én utolsó évemet nyomom a gimiben így elég sok tanulni valóm lesz,tesóm meg Pestre megy be gyakorlatra,de hol reggel kell mennie hol délután,ugyhogy majd csinálunk egy séta beosztás, megpróbáljuk beosztani,hogy a kutyák is le legyenek normálisan mozgatva..

2012. aug. 17. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!