Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is középspicc?...

Szerintetek is középspicc? Akitől vettük azt mondta hogy törpespicc. (szaporítótól vettük)

Figyelt kérdés

bunkók kíméljenek!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 17. 11:38
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
ja én most nem azért kérdeztem:P amúgy 15-ért és tisztába vagyok vele hogy nem fajtiszta:)nálam ez nem téma,őszintén annyira nem is érdekel,hogy az e ígyis úgyis szeretem:)csak arra lettem volna kíváncsi hogy melyikre hasonlít jobban.
2012. aug. 17. 12:19
 12/40 Bozsikrisz ***** válasza:
Egyébként mennyi idős a képeken látható kutya?
2012. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de ez a kutya egy keverék.


Törpespicc: [link]


Közép: [link]


És akkor a tied: [link]


Hasonlítsd össze a 3 kutyát. Te egy keveréket vettél. Ilyen kutyát minden második menhelyen találsz, szomszédom a tiédhez hasonló kutyát vett magához 2 éve egy menhelyről...Sőt, az övének a szőre is hosszabb. De ezen kerekedj felül, és szeresd a kutyád.:) Adj meg neki minden tőled telhetőt, tanítsd, sétáltasd.

2012. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

" amúgy 15-ért és tisztába vagyok vele hogy nem fajtiszta"


Akkor értelmetlen a kérdésed..Ha te is meg vagy győződve arról, hogy nem fajtatiszta, akkor miért érdekel, hogy törpe vagy közép e? Amúgy meg fajtiszta a kutyád, mivel kutya!

2012. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen szubjektiv a véleményem, és a kérdés szempontjából lényegtelen, de nekem sokkal jobban tetszik a kutyád, mint a spicc! Nagyon édes, sokat tanyázik az asztalon??? :) Nem csúszkál rajta?


Ugye, még kölyök? Szeresd nagyon!!!


És máskor ne támogasd a szaporitókat, undoritó dolgot müvelnek, ennyi!

2012. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
ma 12:27 vagyok. Mi rosszat írtam, hogy lepontoztak? Nem hiszem, hogy bunkó lettem volna, vagy gusztustalan stílusban írtam volna.
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Óh, 12.27, ezen ne is gondolkozz, teljesen össze-vissza megy itt a pontozás. A válaszod tényleg teljesen korrekt volt sztem.
2012. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Bozsikrisz ***** válasza:
12:27-es, én félig hasznosra pontoztalak, ugyanis azt már rég tisztáztuk, hogy a kutya nem fajtatiszta. A kérdező is tisztában van vele.
2012. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
12:27 vagyok. Elolvastam először az összes választ, és utána írtam le a véleményem, addig szó sem volt arról, hogy a kérdező szerint keverék... Arról viszont nem tehetek, hogy közben a kérdező is rájött, hogy keveréke van!
2012. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg fajtatiszta közép spicc.
2012. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!