Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. fél éve már, hogy kutyusom...

Kb. fél éve már, hogy kutyusom ( fajtiszta puli 6 éves) folyamatosan kergeti a farkát és harapdálja. Nem csinál semmi mást. Csak kergeti a farkát és közbe vonyít. Miért csinálja? Valami betegsége lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert kib@szott jól érzi magát azért ... nem lehet hogy el kellene vinni orvoshoz végre?
2012. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyors a reakció időtök! Kutyusnak orvost, nektek gondolkodás serkentő vitamint javaslok.
2012. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
El fogom vinni, csak gondoltam itt is érdeklődök. Hogy addig is mit tudnék segíteni rajta és még is mi lehet a baja...
2012. aug. 17. 16:37
 4/14 Alaque ***** válasza:
De mégis mire utalhat? Laikus vagyok, nincs kutyám, és nem is volt eddig.
2012. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez arra utal, hogy a kutya világ életében ki volt csapva az udvarra, soha nem foglalkoztak vele, nem sétáltatták, nem nevelték, csak úgy élt egyedül bele a vak világba.
2012. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1.) Bolhás, bolhaallergiája van, azért rágja a farka tövét.

2.) Be van gyulladva a bűzmirigye.

3.) Simán beleörült abba hogy a kedves gazdája b@szik rá (a farokkergetés idegrendszeri probléma miatt is lehet ..)

4.) Bármi egyéb ami interneten nem gyógyítható, viszont pont erre találták ki az állatorvost.


1.

2012. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"El fogom vinni, csak gondoltam itt is érdeklődök"


Fél év telt el te agyatlan barom! Vidd már dokohoz, te cserencsétlen!

2012. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
fél éve kínzod szerencsétlen és nem viszed dokihoz?
2012. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az orvos meg fogja kérdezni, hogy "maguk mennyit sétáltatják ezt a kutyát?"

És gondolom az lesz a válasz, hogy semennyit. A kutya nyilván kint él az udvaron, naponta 2x5 percet játszotok vele, kap enni, és pont.

A farokkergetés tipikus idegrendszeri probléma, a kutya unalmában csinálja, mert annyi levezetetlen energia van benne, hogy nem tud mit kezdeni vele.

Ennyi a titok.

2012. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Először is! Minden egyes nap foglalkozunk vele. Ilyenkor nyáron minden délután kint voltunk/ vagyunk vele. És 2 hetente vittük sétálni is. Suli időben is mindig szakítottam rá sok időt hogy játszunk.És nincs kínozva! Mindig szeretet teljesen bántunk vele. Legféltettem kincsem. És elvittük orvoshoz. Nincs semmi fajta idegi problémája.

És csak egy jó tanács nektek: Nem kell mindenkit egyből kiosztani nem azért kérdez valaki valamit.

2012. aug. 21. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!