Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet bajom ettől?

1lány.... kérdése:

Lehet bajom ettől?

Figyelt kérdés
Van egy máltai selyemszőrű kiskutyám, 4 hónapos, ma mikor kint voltam vele sétálni bevett egy kavicsot a szájába én meg mikor vettem ki neki belőle, beleakadt a kis foga a kezembe, nagyon pici sebem lett, kb akkora mint egy injekció helye,nagyon kicsit vérzett. Lehet nekem ebből bármi bajom is? A kutyus tiszta, oltva van, de még az utolsó oltása hátra van, amire hétfőn fogom vinni, nem érintkezett semmilyen állattal aki esetleg veszett vagy beteg lenne, sőt szinte semmilyen kutya sem ment eddig a közelébe mert tudom hogy amíg nincsenek meg az oltásai addig nem nagyon érintkezhet másokkal, egy két szobakutya ment a közelébe, séták alkalmával, hogy szokja a "társaságot" és szocializálódjon, de nem nyalogatták egymást vagy ilyesmi. A "sebemet" lefertőtlenítettem. Gondolom ilyen azért mással is előfordult már, és túlparázom a dolgot, de én ilyen típus vagyok... :S sose lehet tudni, sok rossz ért már eddig, amire nem gondoltam volna hogy megtörténhet, ezért lettem ilyen :(

2012. aug. 17. 22:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Engem is itt ott megkapar, meg a foga is beakad a kezembe, de még élek :) Csak meg akartam tudni, hogy mi számít komolynak ilyen esetekben.
2012. aug. 24. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!