Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

Helló!

Már elfogyasztottam 2vödör power proteint, és egy vödör power prot . Nem volt tőlük soha semmi bajom, de miután elfogyott a csokis power pro, vaniliásat vettem, és rá 1napra sérga lett a székletem. De nem kell többször kimennem, csak sárga. Lehet ennek köze a proteinshakehez, vagy inkább valami fertőzés lesz?


2012. jún. 29. 17:09
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Sárga széklet vagy azt jelenti, hogy túl gyorsan ment át rajtad a kaja (pl hasmenés) vagy azt, hogy túl sok zsírosat ettél. Persze lehet betegség jele is, de azzal még ki kell várni, lehet hogy elmúlik egy nap után és csak egyszeri eset volt.
2012. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
+ azért sárga általában, mert kevés vagy híg az epe. Ha nem eszel egyáltalán zsírokat, akkor is lehet kevés az epe, ugyanis az epe a zsírok bontására való és a zsír váltja ki az epetermelést. A széklet attól lesz barnás-fekete, hogy benne vannak az elhalt vérsejtek és az epefolyadék.
2012. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a zsíros dologba lesz valami. Diéta miatt nagyon minimális zsírt viszek be.
2012. jún. 29. 17:28
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:
Lenmagolaj? Telítetlen zsírból azért lehet diétában is beszámolni 10-20 grammot. Mi lesz így a zsírban oldódó vitaminokkal? A vérzsírokról nem is beszélve. :)
2012. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!