Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
valami közép, nagyobb testűre gondolok, a boxer, rottweiler, bulldog kilőve. gyermekbarát legyen, de ha kell akár meg is tudjon védeni. "nyugodt" természetű kutyára gondolok. előre is köszi.
2012. aug. 18. 20:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen nézd meg az új-fundlandit is!Igazából mentőkutya mint a bernáthegyi de sokkal barátságosabb és olyan mint egy medve:D Egy kis medve:)

Németjuhász is tökéletes választás csak azért nem mondtam mert már ajánlották előttem.

Miért nem jó kistestű?Nekem egy mopszom és egy foxim van!Ha pedig boxert szeretnél akkor de nem engedik szerintem kérj mopszot!Nagyon barátságos csak könnyen elhízik.Ha pedig pörgős kutyát akarsz akkor ott a foxi annál nincs fürgébb kutya,tapasztalatból mondom ;)


Majd számolj be végül milyen kutyád lett!

2012. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 poiu ***** válasza:

Robotkutya. Csak pár évet kell várnod és megveheted. Hogy milyen legyen, programozás kérdése. Bocs!

Nincs garancia arra, hogy ez a kutya megeszi a betörőt, de imádja a gyerekeket. Én inkább fordítva tenném föl a kérdést: mi az, amit nem akarnék egy kutyától. Erre sincs garancia, de legalább van tapasztalat. Vannak nem agresszív fajták, nem ezsik meg sem a betörőt sem a gyereket.

2012. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
kaukazusim van nekem is 9 honapjakaptam es par jutalom falattal 3 nap alatt megtanitottam arra hogy halgasson ram, es nincs baj ha kisgyerek van a cssaladba mert az osszes csaladtagot vedelmezni es sszeretni fogja csak mar kiskoratol kell foglalkozni vele.:P
2012. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bullterriert :)
2012. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
a legjobb vélasztás a labrador.nekem is van labrador kutyám és egy kisgyerekem nagyon jól kijönnek. én még nem láttam olyan labradort ami nem lett volna gyermekbarát.néhányuknak nagyobb szive van mint egy embernek.ráadásul nagyon inteligensek. viszont akármilyen fajtát választasz tenyésztőtől vegyed!
2013. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!