Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavámon kezd előjönni az...

A csivavámon kezd előjönni az epilepszia meg lehet előzni, hogy ne legyen beteg vagy gyógyszerezhetem amíg él?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos ezt nem hiszem,hogy meglehet előzni :(


gyógyszerezned kell,de amíg nem voltak rohamai addig nem kell gyógyszer én úgy tudom..

2012. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mik a tünetek?
2012. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod megelőzni.

Mindig legyen nálad valami (például egy kis bot, ceruza), amivel ki tudod támasztani a száját, ha rájön a roham.

Olyankor vigyázz, hogy ne nyelje le a nyelvét, vagy nyúlj bele a szájába és húzd vissza!

2012. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutyus?
2012. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6 hónapos és már régebb óta minden nap mintha köhögne, nem tudom hogy hívják azt de azt mondták nekem hogy ez az előjele :(
2012. aug. 19. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Izgatott állapotban előfordul krákogás csiviknél. Rosszabb esetben légcsőszűkület lehet az ok.
2012. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem vidd el egy teljes kivizsgálásra h megtudd mi a baja, mert ahogy olvasom ezt csak feltételezed, de nem tudod biztosan h ez a baja!
2012. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tehát nem eldobja magát a földön és rázkódik meg habzik a szája


HANEM


nem kap rendesen levegőt, hörög, fulladozik.


Ugye?


"Rosszabb esetben légcsőszűkület lehet az ok."


Ott a pont, Nekem van egy 17 (!) éves csivavám, utóbbi években napi rendszerességgel jön rá ilyen fulladós roham.

A sok okos orvos mind rávágta, hogy epilepsziás, holott annak nem ilyen a tünete. Nézd meg youtube-on a 'dog laryngal collapse' videókat, hogy a te kutyádnak is ilyen tünetei vannak-e.

2012. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké megnézem köszi
2012. okt. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!