Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cicám eltanulta a kutyámtól?...

A cicám eltanulta a kutyámtól? Vagy a kutya elmondta neki? (Lent bővebben)

Figyelt kérdés

Most került hozzán egy kiscica 1 hónapja a cica 1 és fél hónapos.Az 1 éves kutyámmal nagyon jól kijön (mostmár).

És ha a kutyusom bejön akkor mindig van egy trükk (amit én találtam ki) amit megcsinálha bejön ,hogy kapjon jutalomfalatot.Erre bejött a macskám vagyis behozztam és PONT ugy csinálta,ugy volt,hogy ettünk és nem adtunk a tálból neki enni,nyávogott erre lefeküdt (úgy ahogy a kutyám) és elkezdett fordulni négyet utána leült és emelgette a mancsát nem hittem a szememnek mikor ezt láttam anyu elkezdi:"Biztos Boby elmondta neki,mit kell csinálnia ha akar valami :)" ezen csak nevettünk,de így visszagondolva háát.. ez ,hogy lehet,puszta véletlen?De véletlenül,hogy csinál ilyet ami kitaláltam?


2009. júl. 23. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
eltanulta a kutyától. látta hogy kaja jár érte, macskának meg a kaja a mindene.
2009. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

De a cica nem látta,hogy kaját kap érte meg azt,hogy megcsinálta mivel aludt a helyén és a kutyus a konyhába volt :/

2009. júl. 23. 16:08
 3/10 anonim válasza:
Kedves gazdi! Én is tartok kedvenceket! Van egy németjuhász-lajka keverék kutyám, Rex, és 3 macskám, Achilles(Acheyleius), Csíkos, és a nemrég született Fricike. Rexitől tanulta Achey és Csíkos hogyha lefekszik az oldalára, akkor legalább egy negyedórát simogatom. xD Fricike még igaz nem tud ilyeneket, mert még nagyon pici... De tudod, az állatok folyamatosan tanulnak, mint az emberek. Memorizálják a dolgokat. Összekötik az eseményeket. Így jegyezhette meg a cicád is Bobytól, hogy mi úton szerezhet magának finomságot. Szerintem ha ilyen van, akkor dicsérd meg a cicust, hogy ügyes volt és tanits még nekik ilyeneket. Hidd el, megéri. Csak jót tesz a kedvnceidnek... Tapasztalatból tudom. Hajrá! Szurkolok! :D
2009. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy :)

Hát ugy van,hogy a cicának van egy külön szobája ilyen kis pici ,Bobytól örökölte. és mivel bevolt csukva az ajtó és négy fal között volt így nem láthatta ezért nem értem honnan tudja,mert azt csinálta,hogy lefeküdt fordult (hempergett) 4-et egymás után utána szépen felült és emelgette a mancsát és ezt folyamatosan és nem hiszem,hogy magától tudna ilyet a kutyám nagyon sok mindent tud inkább nem írom le,mert nincs kedvem annyit írni :) kutyaiskola nélkül,igaz most megyünk letenni az engedelmességi vizsgát ..de ez már más téma.Ezért is kérdeztem meg,hogy a kutyusom Boby megtaníthatta Csipának ezt?

2009. júl. 23. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Jah biztos elmondta neki... Pff.
2009. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lécci kimélj meg ettől a választól :/

Pff... Te magad se tudod a választ akkor meg.. miről beszélsz.Kimélj meg a látogatásodtól,köszönöm.

2009. júl. 23. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg gyakoroltátok a kutyussal láthatta, és megjegyezhette.
2009. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De a kutyus már 5 hónapja tudja a cica meg 1 hónapja van itt.És ezért nem értem :/

Köszi a választ

2009. júl. 24. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy latta, mikor csinaltatok - Es kimondottan okos cicad van, hogy utanacsinalta, ezt nem mindegyik tudja.

Sot, valojaban elegge keves macs kepes leutanozni mas allatokat.

2009. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát kó akkor látta,de hogy -hogy azt nem tudom.

Mivel bevolt csukva az ajtó ahol volt,nem lehetett kilátni + a konyha 2 azobával arrébb van és mióta itt van a cica most elöszőr kapott ezért Boby jutalmat és elöszőr csinálta meg nekünk és ezért nem értem,de akkor látta ha ezt mondjátok,csak az,hogy-hogy látta az más kérdés,mert azt tudom,hogy a macskáknak jó a látása,de nem röggen szeme van :)

2009. júl. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!