Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy yorkit szerintetek az?

Festő kérdése:

Kaptam egy yorkit szerintetek az?

Figyelt kérdés
okoskodók kíméljenek: [link]
2012. aug. 19. 22:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Minden yorki ilyen füllel születik azért mert nincs feltüzve attól még lehet az nézz egy olyan képet ahol egy 5 hónapos yorkinak nincs feltűzve a füle
2012. aug. 19. 22:30
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

A yorkienak nem feltűzik a fülét. A fültűzés nem azt jelenti h mesterségesen belenyúlnak, hanem azt h a fül hol helyezkedik el a fejen. A yorkienak alapvetően felálló fülei vannak. Ha arra gondolsz h ilyen fülekkel születnek: [link] akkor igazad van. Ám azt is látnod kell h ennek a 2 hónapos kutyának a füle teljesen máshol - magasabban tűzötten helyezkedik el a fején - mint a te 5 hónaposodnak.

De attól h nem fajtatiszta, még szeresd nagyon és az értékéből nem von le semmit. Annyi az egész h nem yorkie.

2012. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és nem baj ha nem az .
2012. aug. 19. 22:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem teljesen yorki. De szép kiskutya.
2012. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%
Szebb, mint a fajtatiszta yorki!:) Szeresd nagyon!!
2012. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

Tündéri, akár fajtatiszta, akár nem (nem ismerem jól a fajtát). Sok örömet Nektek egymáshoz! Édes kis pofija van.


Amúgy egyszer nálamnál okosabb kutyás azt mondta, hogy egy kutya akkor fajtatiszta, ha van származási lapja, amúgy, bármennyire is fajtatisztának tűnik, papírforma szerint csak típusos keverék.

De hát kit érdekel? Biztosan egy kis tündér, és én látok benne yorkshire terriert.

Jó kutyázást! Valamikor nagyon szerettem volna én is egy aprócska yorkit, de végül egészen más fajta mellett döntöttem, van egy törzskönyvesem, és volt egy menhelyről örökbe fogadott, ugyanolyan fajtájú kutyám, aki tavaly sajnos itthagyott minket. Neki nyilván nem volt származási lapja, de én fajtatisztának láttam (aztán ki tudja, lehet, keverék volt, de ettől ugyanolyan angyal volt, ugyanúgy szerettem).

2012. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem, apuka biztosan más fajta lehetett. De szeresd, az a lényeg..
2012. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

havanese-re hasonlít inkább, hasonló mint a mi havanese-ünk

lehet,hogy az anya az yorki ,de szerintem az apa havanese lehetett vagy az is yorki keverék...


mi havanese-ünk..

[link]

2012. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A probléma csak az h ez a kutya sem havanese :oDDD
2012. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!