Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet panelban tartani?

Lehet panelban tartani?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyust itthonra és arra gondoltam elhozom mamáék keverékét. Eddig nem tudni hol élt de most kertben tartjuk. Foxi szerű keverék, sokan azt mondják erdélyi kopó is van benne. Nagyon nagy a mozgás igénye. Közepes és kis méret között van. Kb. 4-5 éves szuka.És ami elég meglepő vágott farka van és autóhoz szokott.

Beszokhat még a panelba? Jól érezné itt magát?


2012. aug. 21. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ha hozzá van szoktatva a pórázra, akkor csak a szobatisztaságot kell megtanulnia, azt hogy ne ugasson minden zajra és hogy ne szedje szét a lakást... vidd be mamádékhoz a lakásba egy fél napra és meglátod hogy ott hogy viselkedik bnt
2012. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kutyák nagyon könnyen alkalmazkodnak. Ha meglesz neki a napi megfelelő mennyiségű és minőségű mozgás, akkor nyugodtan. De akkor ne csak kis körökre gondolj a háztömb körül, hanem sok futkározásra, játékra, tanításra, stb. Pl ha esetleg van valaki a családban, aki rendszeresen eljár kocogni, a kutyát vihetné magával. Ha levezetitek az energiáit, akkor ellesz a panelban. Sőt! Boldog lesz, hogy folyamatosan veletek lehet.
2012. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
sokkal kissebb testű kutya való lakásba pl.: Westie , Si-cu, palota pincsi ilyenek való szobába
2012. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már vittem be jól viselte nem is piszkított be,csak majdnem kiborította a kukát:D pórázhoz már hozzá szoktattam.

Csak nem tudom hogy viselné ha bent lenne és napi 5-6 órát töltene egyedül.

2012. aug. 21. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség hogy panelba csa ilyen sz.ar pincsiket lehet tartani. NEkem is 40 kilós kutyám van és nagyon jól érzi magát
2012. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan kutya, amelyik emberhez van szokva, az imád majd a közeletekben lenni. Nekünk német juhászunk volt, tágas udvarral, de úgy tudott nézni, hogy engedjük be. Télen, mert hideg volt, nyáron mert meleg. Hamar megtanulta, hogy a szobákba nem mehetett be, csak a tágas előtérben heverészhetett. Biztos nevelned kell, hogy ne rágcsáljon, ne piszkítson és naponta gondoskodnod kell a futtatásáról. A miénk annyira hozzánk nőtt, hogy imádott nézni, követni a szemével, mit csinálunk. Igaz, hogy ezt már főleg akkor tette, mikor 11 éves körüli volt. Ha elment itthonról mindenki, akkor azért kiküldtük az udvarra, de az első, aki hazajött, beengedte, és sokszor éjszakára is bent maradt.
2012. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Persze én rendszeresen görkorcsolyázok (már amikor lehet) és biciklizek is de nagyon sokat sétáltatnám.

Nem nagy testű könnyen fel tudom emelni vagy 6-7 kg kb. olyan mint egy pincser csak kicsit nagyobb.

2012. aug. 21. 12:04
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi!!

Nem bírok már kommentelni.

Van egy pincsink is de mama nagyon szereti és nem "adja".

2012. aug. 21. 12:06
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem lesz vele gond :) ha jól nevelt és ha olyanak a szomszédok akkor minden rendben lesz :).
2012. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!