Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért félhet a kutyám a kocsiban?

Miért félhet a kutyám a kocsiban?

Figyelt kérdés

Kiskorában a nagyobb járművektől félt, kamion,busz,vonat és autózni sem szeretett(ellentétben a másik két kutyámmal.)

Ma is vittem autóval és ez előtt már sokszor ült autóban de még most is összerezzent amikor motoros ment el mellettünk, a vasúti átjárónál pont mi voltunk az elsők mikor lecsukódott a sorompó és ahogy eljött a vonat először csak figyelte ahogy közeledik majd meglapult és megmerevedve nézte ahogy elhalad ,még a lihegést is abbahagyta aztán ahogy elment még utánanézett gyanakodva és újra elkezdett lihegni majd érdeklődve szemlélte tovább a környezetet.

Tehát már nem fél úgy ahogy régen de már majdnem 2 éves lesz és furcsállom,hogy még most is meg-meg ijed sokszor.

Erről leszokik vagy mindig így fog utazni?



2012. aug. 21. 17:03
 1/2 anonim válasza:
71%
Lehet h. egy idő után megszokja.Nekem is van kutyám egy keverék és egy vizsla.Ég és föld a kettő.A keveréket 2 éves korában elütötte egy autó de meggyógyult.Azóta fél az autóktól ha jön egy mögém bújik és onnan figyeli vagy még a szemét is becsukja.Azelőtt mindig randalírozott nem félt semmitől de az autós baleset után nem mert még az álló autó alá sem bújni.Most 5 éves és még mindig fél.Lehet a tiéd kinövi de az enyém már biztos nem fogja
2012. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem le fog szokni róla.

Nekem van egy 2 éves vizslám,aki régen félt az autóktól és be se akart ülni a miénkbe,de most már megszokta a körülötte lévő járműveket és gond nélkül ül be az autónkba is!

2012. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!