Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hizlaljam fel a kutyám?

Hogyan hizlaljam fel a kutyám?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány,nem is egy zabagép.Milyen kajával hizlaljam fel?
2009. júl. 24. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg elkéne vinni féregteleínteni nem?
2009. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit adsz neki enni?

Előszőr is féregetelnítsd.

Vegyél neki jó minőségű tápot,próbáld ki ízlik-e neki. Ha ízlik és eszi, de még mindig nem hízik,akkor tegyél rá neki a tápra levest tésztával,vagy pörköltöt tésztával. De az is elég ha simán főzől neki tésztát és azt odaadod.

És adj neki mindennap csirke vagy kacsafarhátot.

Nálunk ez bevált,ugyanis a mi kutyánk is ilyen,nem nagy evő,és hajlamos lefogyni.

2009. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak ilyen az alkata? A vizslám is nagyon soványnak tűnik egy külső szemlélő számára, de az csak azért van, mert ilyen a testalkata. Egyébként nem eszik keveset.
2009. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kevés kacsazsírt (lehet másfajta zsírt is)szoktam különböző főtt vagy sült húsokhoz és zöldségekhez keverni, mert azt olvastam, hogy a zsírtól ízletesebb lesz a kutyák számára az étel. A mi kutyáink imádják. Tápból pedig az Acana-t vagy az Orijen-t tudom ajánlani, mert a környezetemben több nehezen evős kutyánál is ezek váltak be.
2009. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!