Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A táppal van a gond? Pedig...

A táppal van a gond? Pedig eddig bevált (többi lent)

Figyelt kérdés

már 1 éve Acana bárányossal etettem a kutyámat, 3x van lent egy nap és mind 3x kaksizott de keveset, de már vagy 1-2 hete , sokkal több a széklete és van,hogy egy séta alkalmával 2x is kakil és elég sokat, amúgy normál állagú a kaksija és ugyan olyan mint eddig de több, mindig ugyan annyi tápot eszik meg, de nem értem,hogy lehet,hogy eddig kevés széklet volt,most pedig sok..


a táppal van a gond?? vagy nem tudom..

mást nem nagyon szokott kapni,max 1-2 szelet szalámit,de mostanában még konyhai kosztot sem kapott,hogy esetleg attól lenne több a széklete,mert akkor szokott csak több lenni ha konyhai kosztot is kap a táp mellé..


2012. aug. 23. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Oks. Viszont azt még kipróbálhatod, hogy kevesebb tápot adsz neki. Mert ugye, ha jó irányba változott a minőség, akkor elvileg kevesebb kell belőle és azt is el tudom képzelni, hogy mivel ugyanannyit adsz neki, a többletet pedig kikakilja. Próbáld ki, hogy visszaveszel a tápból, ha tartja a kondiját és lecsökken a kakija, akkor még jól is jártál :)
2012. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
oké akkor kipróbálom úgy,köszi :)
2012. aug. 23. 16:04
 13/15 A kérdező kommentje:

most néztem meg az Acana oldalán,hogy 20 g-mal csökkentették az ajánlott napi mennyiséget,pár hónappal ezelőtt még 80 g kellett az 5 kg körüli kutyámnak,most már 60 g volt oda írva..

akkor lehet itt volt a gond,hogy többet adtam neki még a 80 g is olyan kevésnek tűnik,nem hogy 60g :)

akkor remélem az adag csökkentésével helyre áll minden :)

2012. aug. 23. 16:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Oks :)

Majd írj, hogy mit tapasztaltál :)

2012. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

oké majd írok :)

szerintem pár nap és kiderül,hogy az volt-e a gond,hogy többet adtam neki :)

2012. aug. 23. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!