Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix nyakörv: Csak rárakom...

Kiltix nyakörv: Csak rárakom a nyakára és annyi?

Figyelt kérdés
Ez hülye kérdés lehet, de eddig mindig cseppeztem... Most váltottam Kiltix nyakörvre... Goldenem van, elöl közepesen dús sörénnyel... Szóval ráraktam a nyakörvet, ha bedugom az ujjam alá, akkor két ujjam is kényelmesen elfér. Nincs túl nagy szőre a kutyámnak, de azért a nyakánál elfedi a nyakörvet.. Vágjam ott le neki, meg a nyakörv helyén is rövidebbre? Csak kicsit furcsán néz ki úgy... Felülről látszik a nyakörv, csak a mellkasánál takarja valamilyen szinten... És akkor most rajta van, már hat is rendesen, attól még, hogy nem érintkezik 100%osan a bőrrel? Olyan furcsa ez nekem:D
2012. aug. 24. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak rárakod és annyi.
2012. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem a Kiltix mellett nyár elején 4 kullancs ment a kutyámba. Akkor ajánlották, hogy 2 hetente le kell venni a kutyáról, jól áttisztítani a nyakörv belső felét, és úgy visszatenni, hogy a bőrhöz érjen, ne a szőrhöz. Úgy hat a legjobban állítólag (állatpatikában mondták).


Amúgy a doki azt mondta, hogy ahol olyan sok a kullancs, mint nálunk, ott semmit nem ér a nyakörv sem...

2012. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!