Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek minden tenyésztő...

Szerintetek minden tenyésztő azt gondolja hogy az ő általa tenyésztett kutyafajta a legjobb küllemre/jellemre?

Figyelt kérdés
Én is tenyésztő vagyok, én úgy gondolom hogy az általam tenyésztett fajta a legszebb, és sokszor gondolkozok rajta hogy minden tenyésztő így van-e vele. Az én kutyafajtámat ámulattal nézik meg az utcán, és vannak olyan kutyafajták amikről mindig azt hallom hogy milyen rondák, de nehogy félreértsétek nekem minden fajta gyönyörű csak van amelyik többé-kevésbé, és érdekel erről a véleményetek.
2012. aug. 24. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én beaglet tenyésztek illetve régebben basseteim is voltak. A beagle a mindenem a legtökéletesebb számomra, a basseteket is imádom és szépnek láttam őket.
2012. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
BValószínű, hogy így van. A kutyám tenyésztője is imádja a legszebbnek látja a kutyáit, mind a két fajtát....és igaza is van. A farkaskutya részemről úghy néz ki,mintha egy németjucit és egy Huskyt többszörösen hígitottak volna....de mint mondtam mindenkinek a sdajátja a legjobb legszebb. Gondolm csivavát nem tenyésztenél szívesen...
2012. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek a csivavák, a bassetek tényleg nem, nem annyira jön be hogy nem igazán bír menni. És természetes hogy mindenkinek más tetszik, én sosem haragudtam senkire, ha nem tetszett neki a farkas, a nagyja embernek tetszik, így nekem is. A válaszadókat meg felpontoztam és köszönöm a válaszukat.
2012. aug. 26. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!