Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg utálják a border...

Tényleg utálják a border collisokat?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam itt valami ilyesmit és nagyon meglepődtem, nekem nincs borderem csak tetszenek bár az nem tetszik, hogy divat kutya (ez tart vissza a fajtától)

tényleg nem szeretik a bordereseket?


2012. aug. 25. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Miért jó ha valakinek pic*s nyalója van?

Egy nőnél el tudom nézni,de többségük csak divatból használja.

2012. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A border collie divat kutya? Hát, azt nem hinném. Ritkán tarthatsz bordert panelban huzamos ideig. Ha csak a kutya nem mozgássérült.
2012. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Itt van mellettünk a sétálópark, de én még egy collie-t sem láttam errefelé :)

Yorkie-t meg a többi "divatbabácskát" annál többet.

2012. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A border collie divat kutya? Hát, azt nem hinném. Ritkán tarthatsz bordert panelban huzamos ideig. Ha csak a kutya nem mozgássérült."


Ezt is csak olyan mondja akinek nincs border collieja. 40 nmen tartok egy munkaborder... ;o)

Láthatóan piszok szarul érzi magát és mozgássérült :o)))

[link]


Egyébiránt kedves kérdező, ha ilyen kutyát akarsz akkor miért nem szarod le h utálják-e vagy sem. Szerintem azokat sem érdekli h utálják a yorkikat, bishonokat akik ilyet tartanak :o)) Ha tetszik egy fajta akkor nehogy már mások véleménye befolyásoljon....

2012. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A border collie divatkutya. Csak nem az átlag emberek között hanem a sportkutyásoknál. És minden kutyát lehet lakásban tartani megfelelő feltételek mellett, a munkakutyákat meg főleg, mivel igénylik az ember társaságát. Én nem szeretem a bordereket, de ugye sosem a kutya a hibás hanem az ember. Ez van. Még szerencse, hogy mindenkinek más az ízlése.
2012. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket utálom már!! Kik utálják, miért, tényleg annyian, hogy ezért ki kellett írni ezt a kérdést????

Én nem utálom a bordereseket! Most jobb?

2012. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még erről nem hallottam, hogy utálnák a bordereseket... xD Szerintem ilyen nincs. Max. azokat a gazdákat nem kedvelhetik sokan, akik el vannak szállva attól, hogy borderük van, mivel a fajta ki van nevezve a világ legokosabb és legjobb kutyájának. Én mondjuk nem ismerek ilyet, de el tudom képzelni, hogy valaki ettől magasabbrendűnek képzeli magát.
2012. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden fajtának van ellentábora. Ismerek olyanokat, akik utálják a bordert, de ugyanígy vannak, akik más fajtákat utálnak. Engem ez nem túlzottan érdekel, az a lényeg, hogy nekem megfelel-e a fajt, amit szeretek. Nekem például mudim van és ismerőseim között vannak, akik utálják a mudit. Attól még jól kijövünk, nincs semmi bajunk egymással, elfogadom, hogy bizonyos tulajdonságai miatt nem tetszik nekik ez a fajta. Szerencsére több, mint 400 fajta létezik, lehet választani. Ez általában nem olyan igazi utálat, hogy úristen, itt a gyűlölt fajta, ne jöjjön a közelembe, inkább csak nem kedvelik egyesek, de attól még az adott kutyával meg a gazdájával kedvesek, normálisak.
2012. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, ugyanúgy, ahogy minden fajtának vannak utálói... és csodálói. borderesként ez engem nem zavar, de tény. de vannak akik a németjuhászokat utálják, mások a yorkiekat... aki utálkozni akar, az tegye nyugodtan, akinek meg tetszik a fajta úgyis szeretni fogja. nem kell ezen rágódni.
2012. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 bichnom van elfogadom,hogy vki utálja őket ,ez van ettől én még tartani fogok,nehogy már az emberek mondják meg,hogy milyen fajta kutyám legyen..


én meg utálom a turcsi orrú kutyákat meg az agarakat ettől függetlenül van egy mopszos ismim és jóba vagyok vele :)


ha neked tetszik a fajta tartsál!!! ne adj más emberek véleményére!! tényleg sok kutyafajta van mindenki azt válassza ami neki tetszik!! a többi le van szarva!!

2012. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!