Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát csak kutya samponnal...

A kutyát csak kutya samponnal lehet megfürdetni?

Figyelt kérdés
vagy lehet mással is? pl szappanos víz vagy ilyesmi!

2012. aug. 26. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kutyasampon, babasampon maximum. Szappanos vízzel te sem mosol hajat, ha jól sejtem, bár valószínűleg nem ártana, de azért na, nem egy akkora összeg az a sampon, minek kísérletezni ugye.
2012. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi pont tegnap fürdettük Pengőt :) kutyasamponnal szerintem csak azzal fürdesd :)))
2012. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
előbb slagozd le, annak most alapból örül :P utána Bolfoval (bolhairtós) ha nincs jó a wu2 is. Majd nagyon öblítsd le, és slagozd le újra :P
2012. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább sima víz, mint szappanos, a kutya sampon tényleg nem egy nagy összeg és még sokáig is elég, nem kell túl gyakran fürdetni a kutyát. Szerezz be egyet! :)
2012. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen, de az a legjobb. Babasampon, wu2 is jo, ahogy mar elottem irtak. A gyerek samponok kozott gyakran van illatositott, olyat ne! Valaszd a legtermeszetesebbet, ha nem kutyasamponnal furdeted egyszer-egyszer, de azert ebbol ne csinalj rendszert, mert lehet nem tesz jot az emberi sampon a kutya borenek, lehet hulyeseget mondok, de akar allergias reakciot is kivalthat szerintem, de ez nem biztos. A kutyasamponok kulon jok, mert kivalaszthatod, ami a kutyadnak kell, pl. szaraz borre, bolhak ellen, zsirosabb borre stb. En a helyedben kutyasamponnal furdetnek altalaban, ha neha neha nem is. Ja es szappanos vizzel nehogy megprobald :)
2012. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csalánsamponnal is fürdetem..semmi baja
2012. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!