Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pontoznak le, hogyha a...

Miért pontoznak le, hogyha a kutyás kérdésekre az alábbi válaszokat szoktam adni?

Figyelt kérdés

Nem offolás, hanem olyan kérdésekre, amikre ezek tényleg válaszok.

- kertes házban lakunk, kint lakik a kutya télen-nyáron

- nem kap konzervet

- nem szoktuk "sétáltatni"

- póráz nélkül sétálunk vele az erdőben vagy a folyóparton

- az erdőben és a szántóföldön nem szedjük fel a kutyagumit - máshol meg nem nyomja ki

- hagyjuk, hadd szaglásszák meg a többi kutyát

- mindig rajtuk van a nyakörv

- nincs sípolós kutyajátéka (van kutyajátéka, csak nem sípolós, hanem olyan, amit rágni tud, de nem tud szétrágni. Már ezért is pontoztak le.)

- vizsla, de nem adunk rá télen kabátkát



2012. aug. 27. 07:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mint mondtam ha ez a helyzet akkor felesleges foglalkozni lepontozókkal. Nyilván ha valaki besétál egy csoport kutya közé akkor ne csodálkozzon hogy ott szabadon vannak. De általában az szokott lenni, hogy valaki szélnek ereszti a kutyáját, aztán csodálkozik, hogy galibát okoz mert mások nem akarnak haverkodni vele. Ha nem vagy ilyen akkor meg van oldva a probléma.

Az meg akkor is buta felfogás, hogy aki városban sétáltatja a kutyáját annak játékbabája van. Van aki nem tudja máshol.

2012. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%
a játékbabát úgy értette, h csini kis rucik... ezért kellett lepontozni? na m1 a pontozás hülyeség és ez az én véleményem...
2012. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én városban lakom de még az életben nem láttam kutyát "csini kis ruciban".... Legfeljebb kabátban. De ilyen alapon a 2 méter magas ló is divatbaba mert kabátot adnak rá a legelőn... Sajnos nem minden kutya munkakutya vagy nagyon szőrös hogy bírja a -20 fokot. A szánhúzó kutyákra például több 100 éve cipőt adna ha kell, azt is biztos divatból teszik... Ugyan már, a kérdező tényleg ilyen beszűkült akkor ne csodálkozzon, hogy lepontozzák.
2012. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

:))))

Szeretném én látni, hogyan tudsz egy lóra kabátot adni!!!!


Egy pokrócot kap a hátára az a ló, amelyik a hidegben olyan fizikai munkát végzett,(szekérhúzás, vagy éppen díjlovaglás stb.) amitől kimelegedett! Amikor a melónak vége, hogy a kicsapódon izzadságtól meg ne hűljön, annyi időre tesznek a hátára egy pokrócot. De utána már azt is leveszik, a ló nem nagyon tűri el az ilyen kabátot sem, nemhogy az igazi gombolósat! :))))

Jobb lenne, ha a pesti könyvmolyok esetleg lejönnének a poros, sáros "vidékre", egy kis állattartást tanulni a természetes környezetbe!!! Lóra kabát, kész röhej!

2012. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszűkölt, csak nem könyvből nevelem a kutyát, hanem tapasztalatból. Meg aztán, elég jól is nézne ki télen, hajtáskor, ha kiskabát lenne a vizslán. Tényleg. A fácán is a röhöggésbe dögölne bele.
2012. aug. 28. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!