Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet ettől a kutyanak?

Baja lehet ettől a kutyanak?

Figyelt kérdés
A kutyank vemhes és ha születés után azonnal elvesszük töle a kiskutyákat, lehet valami baja.. Depresszió vagy valami ????
2012. aug. 27. 14:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akuminak igaza van, de sajnos gondolom nem fogjátok ezt tenni de akkor legalább hagyjatok meg egy vagy két kiskutyát igy a tejlázat is elkerülitek és a kutyának is lehetőséget adtok, hogy anya lehessen de utána ivartalanitsátok sürgősen ha nem akartok ilyen helyzetbe többet kerülni. Annyi kiskutyának biztos találtok gazdát.
2012. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szívtelen mocsok emberek vannak,hihetetlen.. Miért nem ivartalanítjátok,amig még vemhes? Semmi akadálya nincs,és humánusabb megoldás mint agyonverni őket vagy vízbefolytani.Hgajyátok megszületni,hogy aztán meghaljanak..ez mi ha nem kegyetlenség,állatkínzás?hányok ezektől a falusi parasztoktól,már bocs,én is falusi vagyok,szóval akinek nem inge ne vegye magára.
2012. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Úristen!! Ilyen szívtelen embereket!!!! Ha nem tudnád néha még a keverékek kelendőbbek mint a fajkutyák.Mert ingyen vannak és kicsit ellenállóbb a szervezetük is. NE! hagyd hogy megöljék! Egy gyerektől inkább azt a kérdést várnám el hogy " Hogy akadályozzam meg, hogy megöljék a kicsiket?" Nem azt, hogy így belenyugodsz és csak az anyát félted. Mint ahogy előttem leírták sokan.IGEN lesz baja! És ez nagyon is komoly. A szüleidnek mutasd meg a válaszokat és ha van egy kis eszük akkor ők is elgondolkodnak egy kicsit. Minek az ilyennek egyáltalán kutya????

Tudod nem nehéz körbejárni az utcákat kiskutyával a dobozban és becsengetni, hogy valakinek kell-e kiskutya.És ha ráadásul jól sikerült kis keverékek akkor 100%-n biztos vagyok benne, hogy gazdára találnak.

De ki lehet írni a kerítésre is, hogy "INGYEN xy keverék kutyák azonnal elvihetőek!" (Amint 10 hetesek lesznek)

vagy legvégső esetben menhely.de ez....hát felháborító!

2012. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem már most kezd el hirdetni őket, kiírod mikor születenek milyenek a szülei és hozzá rakod,hogy ingyen elvihető, próbáld megmenteni őket! 8 hetes korukig jó, ha az anyjukkal vannak és nem csak a kölyköknek!!
2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is véletlenül lett vemhes a border collie kutyánk. Az állatorvos szerint skót juhász féleség lehet az apa. Most a kiskutyák 7 hetesek, és a 6 kutyából már 5-re akadt is vevő (nem vitték még el, csak megnézték őket ;D). Ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem MINDENKÉPPEN próbáljátok meg, lehet rá esély, hogy lesznek vevők!
2012. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Merre laksz? Hogy ha közel akkor esetleg én is kérhetnék egy kiskutyát? vagy már mindegyiknek lett gazdijelölt?
2012. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ez igaz de a mi kutyank tisztára keverék. És mivel az apjuk is biztosan az így az ilyen fajta kutyaknak nem olyan könnyű otthont találni. Mint pl olyanoknak ahol legakább az egyik szülő tiszta vérű.
2012. aug. 28. 19:53
 18/23 anonim ***** válasza:

Igaz tudod, hogy nincs igazad és csak a kifogásokat keresed? A kutya az kutya! Mindegy, hogy keverék vagy fajtiszta.Ugyan az a szív dobog bennük és ugyan az a hűség él bennük. Nem szabad így bánni velük mint ahogy ti!

Egyébként meg szerinted, hogy alakult ki ez a rengetek kutyafajta? Pároztattak 2 fajkutyát és az így született generációkat még más fajtákkal és így alakultak ki a most ismert fajták.Így nézve az összes kutya keverék lehetne. mostanában sok kutyafajtát úgy tenyésztenek ki, hogy 2 fajtiszta és ennyi. Mint pld a goldendoodle. Uszkár és golden retriever.

A lényeg az, hogy 5-6 kiskutya könnyen gazdára talál.Egyébként mekkora az anyuka? Kicsi?

2012. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát kifogásokon kívül nem tehetek nagyon mást.Ha rajtam múlna az egész akkor nem lenne miről beszélni. Amúgy igen olyan 50-60 cm magas.
2012. aug. 28. 20:21
 20/23 anonim ***** válasza:

Legalább próbáld meg, miből áll feladni egy-két hirdetést akár neten, vagy kiírni valahova!?

Barátnőm keverék kutyájának a kölykeit is elvitték. Attól még,hogy nem fajtatiszta a kicsik nagyon szépek, aranyosak lesznek.

2012. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!