Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata szukám 8 kölyke mind...

Dalmata szukám 8 kölyke mind fehéren született. Ez miért van? Miért nem pettyesek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Minden dalmata fehéren születik,később fognak kipöttyösödni!Minek szaporítasz,és legalább előtte tájékozódnál!
2009. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
És mikor pettyesednek be???
2009. júl. 26. 11:08
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem láttad a 101 kiskutyát???
2009. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

Az első héten jönnek elő a foltok.

Minek szaporítassz? Gondolom nincsenek meg a kötelező szűrések, az orvos nem látta el sem a vemhes, se az ellett szukát, a kölyköket. (akkor ő megmondta volna neked, hogy mikor pöttyösödnek)

Mit fogsz csinálni ezekkel a kölykökkel?

2009. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A szuka és az apakutya is törzskönyvesek. Orvos látta vemhesség alatt, és az ellésnél is kint volt, mert egyedül nem mertben bevállalni a dolgot. Kössz a válaszokat, megtudtam amit akartam. A kölyköket már a vemhesség alatt lefoglalózták.
2009. júl. 26. 11:22
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Ez azért a legalapvetőbb, pár mondatos fajtaismertetőben is benne van a dalmatákról...
2009. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

Azért durva, hogy úgy szaporítod a kutyád, hogy a fajtája legalapvetőbb ismertetőjegyeit se tudod. Soha nem volt dalmata kölyköm, de még én is tudtam, hogy fehéren születnek...meg szerintem mindenki aki látta a 101 kiskutyát :) Még nem is valami ritka fajtájú kutyáról van szó, amiről úgy kell kutatni infó után.

Állatorvos nem mondta hogy fehérek lesznek amikor megszületnek?

2009. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%

"Orvos látta vemhesség alatt, és az ellésnél is kint volt, mert egyedül nem mertben bevállalni a dolgot"


Amikor megláttad, h fehérek a kölykök, nem kérdezted meg a dokit, h miért, ha nem tudod? :)

2009. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Akkor nem ez volt a legfontosabb, és annyira izgatott voltam, hogy eszembe sem jutott megkérdezni, igazából le sem esett. De megkaptam a választ, többet nem kell írni, köszi!!!
2009. júl. 26. 12:08
 10/34 anonim ***** válasza:
54%

Én akkor is írok pedig!

Igen lefoglalózták mind a 8 kiskutyát már a vemhesség előtt?? És hogyan mégis mond? Honnan tudtad hogy 8 kölyök lesz pont , és hogy mind egészséges, és életben fog maradni?

Nagyon gagyi amit írtál , alap dolog hogy a picik nem pettyesek hiszen majd kb 1 hét elteltével fognak halványan pettyesedni aztán majd erősebbek lesznek a foltok!

Ha még ennyit sem tudsz az adott fajtáról akkor miért szaporítasz??

Te sem tudod mi??

Gusztustalan !

2009. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!