Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata szukám 8 kölyke mind...

Dalmata szukám 8 kölyke mind fehéren született. Ez miért van? Miért nem pettyesek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Mondom vemhesség ALATT, nem előtt!!! Tanulj már meg olvasni. Tudod van egy olyan csodadolog amit úgy hívnak ULTRAHANG, na innen tudtam hogy 8 kölyök lesz. Nyílván ha 1-2 elpusztult volna (de szerencsére nem), akkor valakinek visszaadtam volna a foglalót. Gondolozz már ember mielőtt írsz valami baromságot...
2009. júl. 26. 16:55
 12/34 anonim ***** válasza:
24%

majd kipöttyösödnek...ne aggódj.

a többi válaszoló meg minek avatkozik bele abba, amire a kérdező nem is kiváncsi? nem is ismered őt, minek itélkezel előre? a kérdésre válaszolj, a többi ne érdekeljen! ha ki akarsz valakit osztani, azt ne itt tedd meg!

szerintem jól csináltad, hogy vemhesség alatt kerestél nekik gazdit. valaki még erre sem képes és felvásárlónak adja, vagy mindenféle hülyének ossza el a kölyköket.

2009. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
67%

Én a MEOE által bejegyzett nagyon jó minőségű kutyákat tenyésztek , és nem pedig szaporítok , tenyészszemlére járok , kiállításra nem kevés kupám és szalagom van már .

És nem kevés pénzért szoktam kutyát venni. Nem csak egy sima szűrés nélküli , törzskönyves kutyát.

Csak azért kérdeztem meg azt mert kíváncsi voltam mit írsz! (Bíztam benne hogy annyit megteszel a szukádért hogy ultrahangra viszed)

Tudod te mi az hogy tenyésztő??

Az ami te soha nem leszel , hisz olyan okos vagy hogy még azt sem tudod hogy mikor kell kipettyesedniük a kölyköknek!

Ezt még a 6 éves kishúgom is tudja , de ne is törödj ilyen apróságokkal!

Végül is , hisz mit is várunk egy szaporítótól!

Aztán most lehet pattogni , meg megsértődni!

2009. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Bizony nem leszek sosem tenyésztő, ebben teljesen igazad van. Mivel ez volt az első és utolsó alom. Gondolom egy ilyen beképzelt tenyésztőnél aki csak a díjakkal tud hencegni, a kutyát meg lesz*rja nem is csak egy alom van. Viszont szaporító sem vagyok, szerintem nálam jobban él a kutyám mint nálad a te 10-15 kutyád, akiknek tán még a nevét sem tudod...

:D

2009. júl. 26. 19:30
 15/34 anonim ***** válasza:
25%

nem is tudom ki pattog!

nem is vagy nagyképű a sz*ros kupáiddal! mit ér a kupa, ha gazdája ilyen felfújt hólyag? kiváncsi vagyok milyenek a kutyáid. tuti külsőre szépek, de otthon mikor nincs kiállitás hány probléma van velük. Hja, nem is tudod, hisz nem te eteted őket!

na hogy esett az, hogyha úgy osztanak ki, hogy nem is ismerik a körülményeket?

2009. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
65%
Épp eléggé leírta a kérdező a körülményeket: Szűretleten kutyák, ki tudja milyen küllemmel és wesennel, nulla szakértelem, tehát gusztustalan szaporító, még ha csak ez az egy alom is született nála. Gondolom te is hasonló cipőben jársz, ha így véded.
2009. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%

ha tudnád miket láttam, nem irnád ezt.

két kutyám van, egyiknek sem lehet kölyke (épp ezért fogadtam be őket)

sok olyan embert ismerek, akik igazán szaporitanak. belekevernek más fajtát, aztán elviszik külföldre és szép összegekért eladja.

január közepén találtam az utcán 4 szerencsétlen kutyakölyköt kidobva! németjuhásznak indultak, csak az illetőnek nem sikerült. mikor hazavittem őket (persze előbb a dokihoz), tele voltak férgekkel, meg minden bajuk volt. de szerencsére sikerült belőlük kutyát faragni, és jó kezekbe adni.

az állatorvosnál nem egy szaporitoval volt már dolgom. legszivessebben én orditottam volna le a fejüket, de az állatorvos mondta, hogy hasztalan, igy inkább türtőztettem magam. úgy sem tehetünk ellene semmit.

azok a dalmatakölykök megszülettek, remélhetőleg jó gazdához is fognak kerülni. az interneten keresztül úgysem tudod megváltoztatni.

szálljatok le a magas lóról!

2009. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

4 kutyám van és tudom a nevüket!

Egy jó tenyésztő igen is dicsekedhet az elért eredményeivel!(nem azért küzdöttem évekig hogy rejtegessem)

Nem akarom sorolni hogy mik vannak a kutyáimnak mert azt is csak úgy vennéd hogy nagyzolok , pedig ez nálunk csak egy alap dolog.

Jobban él?? Hát ahogy gondolod.

Egyébként a kutyáim neve: Boby, Yoda, Kefír , és Szofy!

Persze ezek nem a törzskönyvi neveik!

És én csak miden kutyámnál 1,5-2 évente hozok le 1 almot ha megtalálom a lehető legjobb kant , ha nem akkor nem lesznek kölykök!

Én nem gyártok , és főleg nem 10-15 kutyával!

Na ők a szaporítók! Nekem csak 4 kutyám van , de többet érnek ők 4-en mint egy szaporító 15 kutyája összesen .

Remélem tényleg jó helyen lesznek a picik , és nem rosz helyen kötnek ki!

Én nem akartam veszekedni , így jött ki a lépés, jó babázást !

2009. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor elnézést. Én nem vagyok tenyésztő ellenes, sőt! Épp ezért vettem a kutyámat igazi tenyésztőtől, nem szaporítótól. Egy alom lesz, nekik már van gazdi, utána ivartalanítva lesz a kutyusom.
2009. júl. 27. 12:03
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

Ui: Én leszarom a kutyáimat??

A Párom 2 éve rágja a fülem , igaz még ráérek hisz nem vagyok öreg (23) éves , hogy legyen babának.

De NEM mert nekem a kutyák az elsők , mert nem akarom hogy nekik kevesebb szeretet jusson egy gyerek miatt!

Mivel dolgoznom nem kell (természetesen a jó anyagi helyzetem miatt, amit nem a kutyákból húzok ki) ezért minden percemet a kutyáimmal és a lovaimmal töltöm .

Úgyhogy csak mellékesen annyit szeretnék mondani hogy ne mond azt hogy le se szarom a kutyáimat !

Mert sztem te fele ennyit nem tudsz törődni a kutyáddal!

Mivel gondolom , dolgozol, suliba jársz, vagy gyermeket nevelsz éppen. nekem ők mindennél fontosabbak , ezért is élnek jobban mint néhány ember!

2009. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!