Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Amerikai Staffordshire...

Egy Amerikai Staffordshire Terrier kutyának milyen méretű kutyaház kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mi 60X90-ast csináltunk neki, de a neten 60X80-ast ajánlanak, ha pici a kutyus, nézd meg a szüleit hogy mekkorák, ha nagyobbak az átlagnál inkább 60X90, de ha átlagosak akkor elég a 60X80, a magassága meg 60 as :)
2009. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne a témával sokan mondják, hogy az amstaff jegyzői engedély köteles én úgy tudom, hogy törzskönyvvel nem ebből mi az igaz?
2009. júl. 26. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Jegyzői engedély csak az amerikai pit bull terrier tartásához szükséges, az amstafféhoz NEM!
2009. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: úgy van ez a dolog, hogy alapból valóban csak a pit bull tartásra kell jegyzői engedély, viszont a település helyi rendeleteiben korlátozhat bizonyos fajtákat. Ezért érdemes átböngészni az ebtartásra vonatkozó részeket és ha nincs rá rendelet akkor nem kell jegyzői engedély :)
2009. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!