Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám miért eszik meg...

A kiskutyám miért eszik meg szinte mindent?

Figyelt kérdés
Egy puli kiskutyusról van szó szinte mindent megrág és 50%-át meg is eszi lehet hogy csak azért mert még kicsi ??! 8 hetes

2012. aug. 28. 10:11
 1/5 A kérdező kommentje:
De nem tárgyakról van szó hanem pl rózsaszirom toboz stb.
2012. aug. 28. 10:13
 2/5 bunnyboo ***** válasza:
0%
az én kutyám 8 éves ugyanúgy eszik mindent. Ne aggódj, bízz a kutyádban, tudja mi a mérgező és mi nem a kertben, és jobb, hogy virágot rágcsál, mint a műanyag kutyacsontot.
2012. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert nem szóltál rá, hogy ne tegye, meg esetleg azért, mert unatkozik, és így foglalja le magát. Foglalkozz vele sokat, tanítsd, játssz vele, és tiltsd meg neki a földről való zabálást, bármit is találjon meg.

Abban meg ne bízz, hogy tudja, mit lehet megenni és mit nem. Az én kutyámból egyszer egy üres gyógyszeres levél került elő, senki ne mondja nekem, hogy az egészséges.

2012. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Foglalkozok én vele ! tegnap már kis követ vettem ki a szájából én kiveszem a szájából mást nem tudok tenni,de majd kinövi ?
2012. aug. 28. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyakörvét növi ki a kutya, semmi mást. Tanítani kell, magától nem fogja megtanulni a helyes viselkedést, meg kell neki mutatni. Ne engedd neki, hogy felvegye a dolgokat, tereld el a figyelmét inkább játékkal, amit nyugodtan csócsálhat.
2012. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!