Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese vagy Havanese?

Bolognese vagy Havanese?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 26. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Havanese. A bolognesenek göndör szőre van, a fejformája, testfelépítése is havanese-es (2 havanese gazdija vagyok). Szegényke, remélem nem szaporító hozza ki:( Egyszer az ismerősöm az Illatos útról hozott ki egy akkor még szakadt kis havaneset, aki azóta gyönyörű hosszú bundájú ivartalanított szépség lett. Remélem ennek a kis havanesenek is jó gazdija lesz.
2009. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk pont ilyen volt a kutyusunk, aki sajnos már nem él,Ő bolognese volt. Időjárástól és hosszúságtól függött, hogy göndörebb, vagy egyenesebb volt a szőre.
2009. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Az első linken bolognesek vannak, a másodikon havanesek. Ezeken is látszik hogy egyértelműen havanese a kiskutya. Tudom miről beszélek, nem egy havanese és bolognese tenyésztővel vagyok barátságban, kiállításokon is gyakorta megfordulok.

1, [link]

2, [link]

2009. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy valaki befogadja. Most nézem a menhelyi kutyákat, a legtöbb fajtiszta vagy ápolt, szerinem keresi a gazdi.
2009. júl. 26. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdija biztos lesz, mert a fajtatiszta ölebekét már reggel 5től sorban állanak az Illatos úton, a kérdés hogy milyen gazdija lesz. Olyan akinek szaporítási tervei vannak, vagy olyan aki imádja, családtagként szereti majd. Nagyon remélem hogy az utóbbi. Vagy az eredeti gazdija, de akkor az meg vigyázzon hogy ne szökhessen el a kutya többet.
2009. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére értejött a gazdija, vagy valaki nagyon jól annak kamuzta magát. :D
2009. aug. 4. 13:41
 7/7 Nagy Zia ***** válasza:
van mind kettő! két kis pamacs kutya!
2011. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!