Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a falkavezér, farkasfalka, Jan Fennel, Cerberos Joó doktor úr mánia vagy másnak is az agyára megy már?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Az itteni kérdések megválaszolásában gondolsz ezek sokszori visszatérésére? (Bár én van amivel még egyszer sem találkoztam, már amiket felsoroltál.)

De tudod ide azért írnak kérdéseket pl. a kutyások, mert valamiben segítséget kérnek. A többiek meg megpróbálnak segíteni a válaszukkal. Arról mi nem tehetünk, hogy sok olyan kérdés van, amihez ismételni kell magunkat.

Viszont a kérdező boldog, hogy választ kapott!

NEM KÖTEKEDNI AKAROK, vagy ilyesmi!!!!

Remélem nincs harag!

2009. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem sok mindenkit idegesít.

Nagyon sok olyan kérdező van,aki nincs tisztában azzal,hogy a kutya egy állat. Ilyenkor el kell mondani a falkavezér dolgot. Aki meg ezzel nem ért egyet az meg megérdemli ha a kutyája a fejére nő,és nem fog tudni vele bírni.

Ha neked nincsenek a kutyáiddal ilyesmi problémáid,akkor bizony te is falkavezér vagy,és ha ez téged idegesít,akkor az sajna elég nagy baj.

Joó doktor úr.... szerintem sokan örülnének ha annyira értenének a dologhoz mint ő.


Nem akarok vita inditó lenni,egyéni vélemény :)

2009. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
miért lenne idegesítő? akit nem érint, nem olvassa. Kezdő kutyatartó meg hála'istennek ha feltesz legalább kérdést, így ha ajánlanak neki a válaszban valamit (és meg is fogadja) egyel kevesebb elrontott kutya lesz...
2009. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha vegytiszta baromság lenne, engem is idegesítene, csak épp van alapja, tekinve a kutyák származását.

Téged miért idegesít?

2009. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
most mért nyaliztok neki h remélem nincs harag meg nem akarok vitát inditani! maga a kérdés provokatív,és a kérdező kötekedésből írta,ő akar vitát szítani!!!Am. a válaszom pedig az,h nem idegesít senkit főleg nem azokat akik értenek a kutyákhoz,tudják mit hogy kell,akik viszont nem értenek hozzá és már soxor elolvasták ezeket a sorokat azokat felbosszantja h már megint ezzel jönnek,mert az ő véleménye nem egyezik a JÓ GAZDIKKAL,ETOLÓGUSOKKAL,DOKTOROKKAL ÉS PROFESSZOROKKAl,mert ő anniyra de nagyon okos h biztos h ezek az emberek hülyeségeket beszélnek! Tehát a maga kicsinyes butaságát akarja bebizonyítani sajna rosszul!!!:D:D:D Na ennyi,gondolom most picit mérges lettél és jön a letámadós szöveg,és örülsz h lehet kivel majd vitázni!!! Vagy a másik véglet az h normálisan fox válaszolni h leplezd azt h mérges vagy és h ne legyen igazam! ÜDV
2009. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
úgy tűnik igen, csak téged idegesit.
2009. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D:D:D
2009. júl. 26. 22:15
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem idegesít, de tényleg unalmas.
2009. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Engem idegesít. Azzal együtt, hogy fontosnak tartom egy kutya nevelését és tanítását. Viszont amiatt idegesít, mert falnak megyek a kőbe vésett szabályoktól, utálom az általánosítást. Szerintem nem lehet minden kutyát egyformán kezelni, hisz mind mások. Nem lehet egy szabályt minden kutyára ráhúzni. Vannak kutyák, akiknél nem válik be sem Jan Fennel, sem a Cerberos, azzal együtt, hogy a többségnek tökéletes. Szóval engem amiatt idegesít, mert látatlanba egy Jan Fennel még nem megoldás, bármennyire is rávágjuk minden kérdésre.
2009. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

amikor sokadszor mondtam el neki ,hogy mit tegyen és nem úgy tette meg mérges lettem.

hiszen már oly sok időt rászántam.

mindíg ugyan azt kell ismételnem??

ja ,persze hiszen ő embergyerek,így csak 8-10 év után érti meg.

bezzeg a kutya ,elég neki 1-2 év és majdnem mindent tud.

ez van öreg.

ha idegesít ,az talán nem az ő hibájuk.

lehet hogy az első kutya a családban és meg szeretnék érteni ???

hidd el,egy gyerek nevelése sokkal idegesítőbb :):):):)

egy felnőtté pedig szinte örjítő :):):)

2009. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!