Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dagi a kutyám. Hogy fogyasszam...

AngelBones kérdése:

Dagi a kutyám. Hogy fogyasszam le?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy fajtatiszta chihuahua szuka kutyust és nagyon el van hízva.Nem hajlandó sem játszani,sem sokáig sétálni.Hogyan fogyaszthatnám le?Mert a gazdái nem keresik én pedig ilyen egészségtelen kutyust nem szeretnék tartani.Egyáltalán nem öreg és nem értem,miért nem hajlandó játszani.Nekem azt javasolták,hogy ne adjak neki 2 napig enni,de nem tudom,ez mennyiben jó ötlet.Segítsetek kérlek!!

2012. aug. 29. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kis adagokat adj neki. Ennyi.


Egyébként nyugodtan megvonhatod tőle a kaját is pár napra. Elkényeztetett, válogatós kutyák mikor újra száraztápot kapnak simán kibírják 4-5 napig is.

Egyébként ha még nem tetted meg, vidd ell dokihoz is egy kivizsgálásra, oltásra. Nem tudhatod van-e valami baja. Lehet azért nem akar játszani.

2012. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hirdetted valahol? Vagy megnézetted, hogy van e benne chip?
2012. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És ha valakinek hiányzik? Hogy keresné nálad ha nem is tudja hogy ott van ?
2012. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet kapni fogyókúrás tápot, de nagyon drága.

Tényleg egyszerűbb felezni az adagját.

Így nem hal éhen, és nem is fog nyikorogni hogy kaját kér.

Mi az hogy nem hajlandó sokáig sétálni?

Csak nyugodtan vidd hosszú sétákra, pont az kell neki.

Te vagy a gazdi nem? Ne vedd fel ölbe, ha megáll tessékeld tovább.

Amíg nem lóg a földig a nyelve addig nem fáradt, csak nincs kedve vonulni.

Egyébként tényleg, ha bármi más tünete van, kedvetlen, nyafog, látszik hogy fáj valamije, vidd orvoshoz.

2012. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Chip-pet nem néztem,azt sem tudom,hol kell,de hirdettem,viszont senki nem keresi :( Pedig valakinél biztos lakott :( Orvoshoz pedig majd jövő héten tudom elvinni,mert nyaral a doki
2012. aug. 29. 13:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hiába próbálom továbbtessékelni,nem hajlandó felállni sőt,még jobban ellen is áll! :(
2012. aug. 29. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Minden állatorvosnak van chip leolvasója, mindenképp kérd meg, hogy nézze meg!

De tényleg, hová tettél fel hirdetést? Nem szoktak csivavák kóborolni az utcán, biztos keresik valahol.

2012. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Plakátok a városrészen,ahol találtam.De nem értem,nem hajlandó sokat sétálni,akkor ott kell lenni a gazdijának.Miért nem szól senki?
2012. aug. 29. 13:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet egész egyszerűen megunták ölben cipelni, vagy csinált valami csúnyaságot és kirakták.

Vannak ilyen emberek is.

Egyszerűbbnek látják kidobni mint új gazdit keresni neki.


Próbáld meg neten is hirdetni, van egy csomó talált kutya rovat.

Emellett új divat lett a facebookon osztogatás, hátha pont megkapja a gazdi is.

2012. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem a gazdija valami öreg néni lehetett,mert nagyon el van kényeztetve és az asztalon mászik.(pedig mindig ledobom meg rászólok) nem hiszem,hogy a néninek van internete,pláne facebook-ja.
2012. aug. 29. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!