Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya betegsége? (többi lent)

Kutya betegsége? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy kis kutyát, pontosan 2 hete. Kb egy hete pedig a pofájának az egyik oldalán kijött ilyen duzzanat szerű. Elsőnek azt hittem, hogy a másik kutya oda kapott neki vagy valami csípés. Gondoltam hátha elmúlik. Egy idő múlva már kezdetett is kicsit lohadni most meg megint egyre nő. Mai nap mikor mentem etetni pedig arra ébredek, hogy kb 2szer akkora nagy. Gyorsan elis vittük az állatorvos, ő pedig azt mondta, hogy diffúziós duzzanat/daganat lehet. (nem emlékszek a pontos nevére). Beadott neki 2 injekciót. Köztük antibiotikumot.

Most úgy látom, mint ha, terjedne tovább. Fenistillel is kenem az állatorvos ajánlásával. Roszabb esetben felvágja és leszívja. Csak sajnos a szeméhez közel van. Ha, megnyomogatom olyan mint ha valami "zsírcsomó" lenne.


Járt már valaki így?

Ha, igen mit csinált vele, hogy eltűnjön?



2012. aug. 29. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is hasonló volt a leírás alapján csak neki a nyakán jött elő, az lett a vége hogy felnyitotta és kitakarította az orvos. Nem érdemes vele sokat várni mert minél tovább vársz annál nehezebben jön majd helyre, ha a leszívás után megint felduzzadt akkor vidd vissza az orvoshoz.
2012. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most egyenlőre várok vele. Ha, holnapra sem látok javulást, akkor visszafogom vinni.

2012. aug. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!