Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová fordulhatok, ha egy...

Hová fordulhatok, ha egy nagytestű kutya már harmadik napja a házunk előtt ül?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy valaki kitette és a mi házunk előtt maradt.

Befogadni nem tudom,mert nem akarunk kutyát.

Bár látom,hogy ápolt,jó állapotú kutya és nyakörv is van a nyakában,de én tartok a kutyáktól ezért nem merek hozzájuk nyúlni.

Bár látszik rajta,hogy barátságos.



2012. aug. 29. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos minél előbb hátha van benne csipp.
2012. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.. hívj fel egyet hátha kijön hozzátok címre és beviszi, ha nem jön ki akkor valami közeli állatmentőt csapatot keress fel ha nem találsz akkor meg a rendőrséget.. ők majd találnak valakit.
2012. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Üsd be a google-ba hogy kutyamenhelyek, vagy állatvédők címei, a hozzátok legközelebb lévőkhöz betelefonálsz, biztosan kimennek.

Egyébként jó ha tudsz róla, a legideálisabb helyzet, amikor engedjük, hogy a kutya válasszon magának gazdát, és nem fordítva tesszük. Ez elgondolkodtató! .....

2012. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felhívtuk az állatbarát alapítványt és azt mondták,hogy telt ház van.

Fogadjuk be vagy csináljunk vele valamit,mert nem tudnak segíteni.

Hát higgyétek el nagyon meglepődtem.

2012. aug. 29. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Fényképezd le (akár a kerítésetek mögül is), és ragaszd ki a környékre, hogy találtad, vagy rakd ki facebookra, h osszák meg, ha ez reménytelen, akkor úgy rakd fel, hogy gazdát keresel neki.
2012. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!