Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kb 1 hónapig rossz minőségű...

Ha kb 1 hónapig rossz minőségű táppal etettek az baj?

Figyelt kérdés

Acanát esznek a kutyáink ,két kistestű,kimérve vesszük,úgy olcsóbb,de sajnos most még 1300 ft/kg árat sem tudjuk megfizetni..kb még 1 hétre elegendő Acana van még, lehet,hogy 1 hét múlva lesz úgy pénz és tudunk venni még 1 kg Acanát,de lehet,hogy nem lesz rá pénz :(

ha 2-3 max 4 hétig rosszabb minőségűt kapnának lenne e bajuk??

ugye nem??


régebben is volt ez hogy nem tudtuk a minőségit megvenni,akkor rizst meg csirkefarhátat és répát kaptak viszont,rengeteg székletük lett és marha büdös is volt illetve a normál átlagtól puhább volt , amikor az utcán szedtem fel már rosszul voltam a szagtól..


2012. aug. 29. 17:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz tőle.
2012. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Miért lenne bajuk. Nem mindenki tud minőségi tápot venni a kutyának, és mégis egészségesek és boldogok az olcsóbb táp mellett is.
2012. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdezö!

Én ajánlom neked a Josera tápot!

Nem drága és mégis nagyon jo minöségü!Az állatorvosunk is ezt javasolta.Én innen rendelem ,körülnéztem a neten de itt a legolcsobb.

[link]

2012. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél már most valamennyit a gyengébb tápból és addig is keverd az acanával. úgy a gyomrát sem terheled meg és vegyesen tovább tart, amíg nem lesz pénzed újra azt venni. jobb így, mintha hirtelen váltanál. aztán lehet magában nem is kell majd adnod a gyengébbet, hanem lesz pénz újból a jobbat adni.
2012. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, semmi bajuk nem lesz:) De én azt javaslom (persze nem akarok a pénztárcádban turkálni) hogy inkább fixen álljatok be valami Acananál olcsóbb tápra. Vannak nagyon jó tápok, amik jóval olcsóbbak, és nem sokkal vannak az Acana alatt.
2012. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
F@shatnak például. Vagy valamelyik a nagyon gagyi táptól allergiás lesz. Jártam úgy sajnos.... Én jó ideje főzöttet etetek a kutyáimmal, de érdekes módon pont az ellenkezőjét tapasztalom, mint amit írsz: kevesebb a széklet, mint bármelyik tápnál ezelőtt, az Acanát is ideértve. Nem lehet, hogy túl sokat kaptak, azért volt nagyobb mennyiségű a széklet?
2012. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

már gondolkodtunk az olcsóbb tápon,csak az a baj egyszerre nem tudnánk megvenni, lehet kevésnek tűnik a 6-7 ezer ,de most nekünk ez is sok egyszerre, azért is csak kg-ként veszünk tápot,igaz hogy drágább-ra jövünk ki,de egyszerre meg sok lenne és így jobb , anyum mondta ha lesz pénzünk úgy akkor veszünk egy nagyobb kiszerelést a Brit Care-re gondoltuk,de lehet, ez a Josera lesz mert 4 ezerrel olcsóbb és 20 kg

amúgy ennek nem nagyok a szemei??


lehet ,hogy túl sokat kaptak, akkor inkább megpróbálok nekik főzni újra és kevesebbet kapnak majd..

2012. aug. 29. 18:19
 8/31 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a mi kutyánk sima, névtelen száraztápot kap és eddig egyszer sem jártunk az orvosnál. (Csak oltásoknál.)
2012. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%
1300 Ft/kg? Most dobtam el az agyvelőmet! Én teljesértékű kutyatápból az összes szükséges ásványi anyaggal és vitaminokkal dúsítva egy 10 kg-os zsákkal szoktam venni ennyi pénzért. Egyes, tápokat is forgalmazó állatorvosok szokták kirabolni az ilyen acanával, eukabunával, royal caninnal meg egyéb előemésztett szarságokkal a kutyaszerető gazdákat. Egyszer mi is kipróbáltunk egy ilyen csodaszert a kiskutyának de semmi különösebb hatása nem volt. Nekünk jelenleg 3 nagyon egészséges nagyobbacska kutyánk van összesen 100 kg élősúlyban, ragyogó csillogó szőrzettel, naponta több kg tápfogyasztással. Kisebb korukban miltifitt juniort kaptak kb. 400 Ft/kg áron, majd fit + fan-t kb. fele ennyiért. Ezek német gyártmányok voltak. De most már sokkal jobban imádják a kutyusaink a jó magyar alfi dogot, amit egy állatgyógyászati kft gyárt, összetételében azonos a némettel és akciósan 130 Ft/kg körül van az Alfa-Zoo-ban! A főttrizs farhátlevessel persze nálunk is kedvenc kiegészítő csemege a főtt húsoscsonttal együtt. Átszokatni a kutyákat egyik tápról a másikra természetesen fokozatosan keverve kell, különben elsőre fanyalognak az új ízektől.
2012. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Na, az a kutyatáp is olyan lehet. A kilónkénti 130 ft-ból vedd le az ÁFA-t, marad 102 ft/kg. Ezen még van minimum 2 cégnek (gyártó, forgalmazó) haszna. Na, a maradék az előállítási költség. Szerinted ebbe mi férhet bele, mikor a takarmány kukorica is alsó hangon 50-60 ft kilója? Ugye nem hiszed el, hogy ez a táp tényleg jó és teljes értékű?
2012. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!