Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy bichont, de van...

Szeretnék egy bichont, de van bolognese, havanese, frisé és nem tudom melyik milyen külsőre és természetre! Cica mellé melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 13:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem egy havanese kiskutyám van! Nagyon okos, értelmes, tanítható! Őt bátran ajánlanám még kisgyerek mellé is. A többi is jó természetű de nekem külsőre a havanese tetszett legjobban! Szép a feje és majdnem egyenes a szőre. A többinek göndör vagy nagyon hullámos. Van belőle több színben is. És imádom!
2008. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bolognese. Kis göndör szőrű golyó. Nagyon vidám, szeretnivaló, édes kutya, nagyon szeret mindenkit, de nagyon akaratos és energetikus is, bár jól megvan a macskákkal, az inkább a macskák türelmének tudható be... És iszonyatosan intelligens. Sok gond van a szőrével, hamar összefilcesedik, mert puha és göndörke.
2008. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Bichon Bolognesém van.Egyszerűen olyan imádni való hogy nem tudnék róla lemondani!Csatlakozok az előttem szólóhoz:Kis fehér pamacsgolyó!
2010. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!