Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a nőstény kutya...

Mi lehet a nőstény kutya emlőjével?

Figyelt kérdés

Utcánkban van egy kutya, akit még régebben sétáltattunk és ma is elmentünk futni vele. Szegényt ütéssel szidják és alig viszik sétálni, alig tanítják.

Az emlője fel van dagadva, mintha 2 golyót raktak volna bele a hasa alján és a bőre alatt lóg a golyó. Egy másik emlője kicsit piros is. Elfelejtettem lefotózni, de ha megint visszük, tudok majd képet is hozni róla.

Sajnos nem tudjuk befogadni, nekem macskáim, barátnőmnek másik kutyája van. Orvoshoz sem tudom elvinni. Attól félek, ha szólok a kedves gazdájának (öreg nő) ennyit sem vihetjük el.



2012. aug. 29. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
vemhes, álvemhes, emlőgyulladás, emlődaganat
2012. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok mind lehetnek amiket az első írt. Jó lenne valahogy dokihoz vinni.
2012. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem álvemhes, vagy vemhes talán (reméljük nem). Orvoshoz tényleg nem tudjuk elvinni, abban reménykedünk, hogy az igazi gazdája (öreg nő lány kb. 18 éves) észreveszi és elviszi orvoshoz. Bár ő sem foglalkozik a kutyával (am.bulldog) de legalább nem bántja.
2012. aug. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!