Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány órát foglalkoztok napi...

Hány órát foglalkoztok napi szinten a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Csak őszintén!
2009. júl. 27. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan talán 1et. Elviszem sétálni utána játszom vele egy kicsit. De amikor hazajövök vagy elmegyek mindig megsimogatom. Miután enni adtam neki utána is játszunk.
2009. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra séta legalább, aztán minimum fél óra játék, és 1 óra szeretgetés(tv nézés közben odabújik én meg simizem). Ja és még ott vannak a simik,mikor elmegyünk egymás mellett. Azaz összesen én napi 2,5 órát foglalkozom a kutyámmal, munka mellett.
2009. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget. Mivel tanuló vagyok, most szünetben ha nem a barátaimmal vagyok, és nem segítek éppen otthon, akkor az időt a kutyámmal töltöm. 2 éves labrador. Kimegyünk a mezőre, leülök, olvasok, ő körülöttem szaladgál. Hetente 3x megyünk kutyasuliba, ez foglalkozásonként 3 óra kábé. Ha kint vagyok a kertben, ő akkor is segít nekem (pl. ásni '-.- )

Most a nagy melegekben dél körül békén hagyom, hadd aludjon, de ahogy fölkel, rögtön hív játszani, hozza a labdáját. Szoktunk együtt úszni is, mikor nagyon melegek vannak akkor mindennap. Nagyon jó, élvezzük mindketten.

2009. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó kutyázást!
2009. júl. 27. 10:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Én vagy 1,5 órás sétára viszem vagy kb 1 óráig tanítom+játszok vele. Ez ugyanis nálunk egybe van építve. Sajnos nem lehet bennt tartani, de mindig, mikor kimegyek valamiért a kertbe, megsimogatom.
2009. júl. 27. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:

szia

én a westiemmel reggel 30-45 perc séta.

Délelőtt 30 perc játék.

Délben leviszem pisilni.

Délután kb 1óra játék + 1 óra kényeztetés:D (simogatás,ilyenek) és este 1-1,5-2órát futkározik a többi kutyával.

2 naponta fésülöm ki a szőrét.De ha nem gubancos akkor ritkábban.

Kb ennyi_:D

2009. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és suli időben is ennyit foglalkozol vele? Sajnos nekem egyetem miatt csak napi 1,5-2 órára van időm, mert tanulni kell. Nyáron az egész szabadidőm az övé :D
2009. júl. 27. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:

én gimis vagyok

nem játszok akkor vele annyit..hanem akkor a szüleim játszanak vele.De a séta az reggel este megvan,kicsit rövidebbb de megvan:)

2009. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk pitbullunk van!

Reggel 45perc séta,délben másfél 2 órá futkározás játék labda, este 7kor 2 óra,birkózás,futkározás!!! de am meg egész nap velünk van,szal 24 órából napi szintem 10-15 óra!!!:D:D:D IMÁDJUK,mindenhová visszük magunkkal!!!

2009. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

huhh az tök jó, én (majd) ottoni munkát akarok, akkor egész nap a kutyámmal lehetek(majd majd) :D

most sajnos még suli miatt nem tudom megoldani, bár jó lenne, ha vihetném magammal :D [sőt, ha nem adnának jó jegyet, még meg is fenyegethetném őket a kuttyal] :D :D

köszi,hogy irtatok, jó kutyázást :D

2009. júl. 28. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!