Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszunk?

Milyen kutyát válasszunk?

Figyelt kérdés
közép és nagytestűre gondoltam, kertes házban udvaron tartanám, ha kell meg is tudjon védeni, napi 1-2 órát tudnék rá szánni. gyermekbarát legyen.
2012. aug. 30. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ilyet találtok bármelyik menhelyen. Meg is tudják mondani, hogy gyerekekkel, hogy jön ki, meg, hogy mekkora termetű lesz felnőttként. Kölyköt is tudtok magatokhoz venni.
2012. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Fajtiszta kutyára gondoltunk :)
2012. aug. 30. 20:21
 3/22 A kérdező kommentje:
Törzskönyvvel.
2012. aug. 30. 20:22
 4/22 anonim ***** válasza:
Fajtatiszták is vannak a menhelyen :)
2012. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta kutyát törzskönyvvel akkor érdemes venni, ha egy adott fajta nagyon tetszik neked vagy ha kutyakiállításra szeretnél járni. Ha azt sem tudod mit akarsz, a kutyakiállítás meg nem szerepel a terveid között (mellesleg igen költséges hobbi) akkor minek? Akkor ugyanúgy megteszi egy aranyos keverék is szerintem. Sok olyan keverék kiskutyát hirdetnek különböző oldalakon amiknek mindkét szülője ismert, így meg lehet mondani milyen lesz a jelleme, külseje, ha ennyire fontos. Én pl. egy időben kifejezetten kaukázusi, kuvasz, német juhász keverékre vadásztam és lett is. Ingyen. Nagy, szeretnivaló és megvéd.
2012. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mért nem lehet a kérdésre válaszolni??????? fel nem tudom fogni..
2012. aug. 30. 20:38
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar menhelyit, rátukmál nem kell mindenkire.
2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A kérdesre válaszoltak!!

Ajánlottak is egy menhelyi keveréket,de vannak ott fajatiszták is..

ha nincs konkrét elképzelésed egy menhelyi eb is megfelelne,nem sportolnál vele,nem járnál kiállításra akkor minek egy drága fajta kutya..

Van olyan fajta ami tetszik???

mert ha tényleg nincs semmi elképzelésed,akkor egy menhelyi is elég lenne nektek..

2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Te jó ég..
2012. aug. 30. 21:16
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon a kérdésekre válaszolva megtudod nézni, hogy melyik a te igényeidnek megfelelő fajta.

2012. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!