Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Többkutyások! Nektek hogy van...

Többkutyások! Nektek hogy van időtök külön-külön foglalkozni a kutyáitokkal?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, mert hamarosan újra egyetem és munka, nem tudom, hogy oldjam meg a napokat, hogy mindkét kutyámra ugyanúgy legyen külön is időm.
2012. szept. 1. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk 2 kutya van, egyik tesómé a másik az enyém..

de amikor tesóm távol volt 1-2 hétig,akkor én csináltam mindent a két kutyával..


ugye egyszerre sétáltattam a kettőt,bár nehéz volt,mert az egyik idős ő nem olyan mozgékony,a másik fiatal igazi energia bomba :)

elvittem őket minden nap a parkba ott jól kirohangálták magukat :)

aztán otthon 15 percet foglalkoztam az egyikkel aztán a másikkal is, trükk tanítás volt ebbe benne..viszont ilyenkor az egyik mindig elvolt zárva mert 2 kutyát egyszerre nem lehet tanítani :D

2012. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyiket becsukom a lakásba, a másikkal az udvaron játszunk.
2012. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos nekünk nincs udvar, csak lakás. Mondjuk én a napi 3 sétából egyszer külön viszem őket, mert azalatt is gyakorlunk.
2012. szept. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!