Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket játszotok a kutyáitokkal...

Miket játszotok a kutyáitokkal? Hogyan kötitek le őket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret semmit játszani sajnos... Így tanulás van, bicajos futás meg póráz nélküli séta.
2012. jún. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rongyozni szeret a legjobban, mást nem is szeret, a labda pl. hidegen hagyja. De melle tanítok neki trükköket, és persze sokat sétálunk.
2012. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Labdázás. Miután megtanulta rendesen visszahozni a teniszlabdát (jutalomfalattal, kétlabdával tanitottam) nagyon megszerettük, mert neki sikerélmény, sok-sok dicséretre van lehetőség. Én tanitás közben is előveszem, néhány ül-fekszik után labdadobálás kikapcsolódásként. Aztán újra.


Mi focizi is szoktunk, nagy labdát rugdosok neki, arra morog, rohan utána, ki tudja tombolni magát, mert szájába ugye nem fér :)


Rongyozást is szereti, attól csak én féltem mindig a fogait (lehet, hogy hülyeség), abból kevesebb van.

2012. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

enyém egy pincsimix hiába 5 kiló hiperaktív,pörög egyfolytába és labdamániás.

Lemegyünk labdázni nem érdekli semmi,se ha meleg van se ha hideg,se más kutya,se mi csak a labda! Ezért vettünk labdahajítót azzal igen messzire dobáljuk neki ez tart 1 órát,utána váltunk frizbire,de inkább labda kell neki:)

Most vettem tescoba ami nagyon jó,graffity ball-t. Ez egy olyan labda ami 20 méterre is felpattan,meg jól pattog,ezt imádja még nagyon,párommal egymással szembe állunk jó messze,és cicázunk vele hogy el tudja -e kapni:)


Itthon meg inkább pihenés van,de sokszor elbújunk előle és meg kell keresnie minket ez is igen élvezi,meg a nappali 2 sarkán cicázunk vele akkor is bepörög:) Szóval nehéz lefárasztani de nem lehetetlen:)

2012. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebathlon játékok, labdázás miden mennyiségben, kis agility és nemrég kezdtünk el frizbizni. Emellett rengeteg tanulás, vizsgára készülés, gyakorlás, naponta póráz nélkül séta, más kutyákkal találkozás, közben néha egy kis nyomkövetést is belerakok a sétákba és hétvégenként klub foglalkozásra és ÖV-re járunk a suliba.
2012. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!