Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! Most hoztam el egy kis...

HELP! Most hoztam el egy kis beaglet.8 hetes. Szobatisztaságra akarom szoktatni? - a többi lent -

Figyelt kérdés

mindig a lakásban jön rá a pisi-kaki.

2 óránként lejárok vele. semmi. feljövünk és nem sokkal utána bumm...

a másik, hogy néha remeg, és nagyon sírdogált éjszaka.

rengeteget foglalkozunk vele, de gondolom ez nem megy rögtön,mivel hiányzik neki még a mamája és a tesói.

segítsetek!



2012. szept. 1. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
szerintem könyvből érdemes tanítgatni:) de a beagle nem valami okos kutya(állítólag)
2012. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
22%
elsőnél a pont
2012. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szobatiszta nem lesz azonnal. 2 beaglem is volt, ők kicsit később lesznek megbízhatóan szobatiszták, szóval csak türelem, majd ha 6 hónapos lesz, akkor kezdj el aggódni ilyen téren. Addig is napi többszöri séta ha kell ha nem, ha lent pisil, nagy dicséret, stb. Büntetni ilyen idős korban ezért még tilos.
2012. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Első kettő hülyeséget ír, nagyon is okos kutya, az okosság nem egyenlő a taníthatósággal, mert ők önálló nyomkövetésre lettek kitenyésztve, ahol nem támaszkodhattak a vadász parancsaira több km. távolságból. Emiatt nagyon önfejű.
2012. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ez szerintem egy tévhit. minden kutya okos lehet, csak megfelelően kell nevelni. nézzetek youtube-on beagle-ös videókat. teljesen nevelhetőek.a kemény kéz a kulcs. sok könyvön átrágtam magam már, inkább gyakorlati tanácsok érdekelnének, tapasztalt biglisektől. nem pedig a fajta sztereotípiák szerinti "leírása"
2012. szept. 1. 15:55
 6/19 anonim ***** válasza:
ezaz pontozzatok le..mert ti aztán okosak vagytok:)
2012. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hármas négyes köszönöm szépen (: igyekszem mindent jól csinálni.

további tippek tanácsok jöhetnek (: mindjárt rakok képet róla ;D

2012. szept. 1. 15:57
 8/19 A kérdező kommentje:
senkit nem pontozok le relax (: ez a ti véleményetek nektek is thx azért
2012. szept. 1. 15:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb ennél a fajtánál a türelem, és a sok foglalkozás, pozitív megerősítéssel. Fizikailag fenyíteni nem szabad, mert rettenetesen félős, visszahúzódó lesz. Javaslom a klikkeres tanítást, mert nagy haspókok. :-)
2012. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

[url= [link]


[url= [link]

2012. szept. 1. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!