Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! Most hoztam el egy kis...

HELP! Most hoztam el egy kis beaglet.8 hetes. Szobatisztaságra akarom szoktatni? - a többi lent -

Figyelt kérdés

mindig a lakásban jön rá a pisi-kaki.

2 óránként lejárok vele. semmi. feljövünk és nem sokkal utána bumm...

a másik, hogy néha remeg, és nagyon sírdogált éjszaka.

rengeteget foglalkozunk vele, de gondolom ez nem megy rögtön,mivel hiányzik neki még a mamája és a tesói.

segítsetek!



2012. szept. 1. 15:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
2012. szept. 1. 16:07
 12/19 A kérdező kommentje:

[link]


na most jó

2012. szept. 1. 16:08
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]


felébredt

2012. szept. 1. 16:21
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
a beagle egy baromi okos fajta és szinte bármire megtanítható. Viszont 8 hetesen még nem szabad kivinni az utcára.
2012. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Próbálj meg lent addig várni amíg nem pisil/kakil,ha ez megtörtént vagy csak az egyik,nagy dicséret neki.

Kicsit félős még az nem nagy baj,majd megszokja az új környezetet,ne aggódj.

Amúgy nagyon aranyos a kutyád :)

2012. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Tischly válasza:
100%
szia. nekem 4 hónapos a kutyám és nekem úgy sikerült, hogy minden ébredés és kaja után levittem, mivel akkor biztos hogy kell neki. próbáld ki, az enyém elég hamar megtanulta így :)
2012. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 sippara ***** válasza:
Figyeld a jeleket! Minden kutya jelez, mielőtt "elengedné magát", már nyolc hetesen is! A mostani kutyám jellegzetes alakban köröz, szaglászik, inkább a fara mozog körbe-körbe, a feje csak apró köröket ír le közben. Ilyenkor tudom, hogy van két percem, hogy leérjünk :) Az előző kutyám egyik lábáról a másikra álldogált, "toporgott". Lesd meg, mit csinál a te kis bejglid - aki egyébként nagyon aranyos és biztosan sok örömöd lesz benne :) Pozitív megerősítés, komoly fizikai ÉS szellemi fárasztás és változatos feladatok lesznek a te "barátaid" a nevelése közben! Hajrá és sok-sok boldogságot kívánok nektek a következő tizensok-sok-sok évre :)
2012. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

szuper! utolsó válaszoló ez nagyon jó tanács (: árgus szemekkel figyelek. majd ha nő még rakok fel képeket a kis rosszaságról. de am, ez a 2. napja a délután folyamán már sikerült a pisi amikor kivittem ((:

kezdi megtanulni az "ül" vezényszót.

ha vmi sunyiságon töri a fejét rászólok h "miiicccsinálsz??" :D lefekszik és bűnbánó fejet nyomat...

a lasztit automata módon hozza vissza :D szal nagyon pro (:

2012. szept. 1. 19:28
 19/19 sippara ***** válasza:
jó kis kutyma lesz belőle akkor :) lent nagyon megdicsérted? Nekem az elején azt mondták, nem vagyok elég lelkes a dicséreteknél, akkor kaptam egy nagyon jó tanácsot, megosztom veled: egyszerűen képzeld azt, hogy a kutya éppen most nyert aranyérmet három olimpián EGYSZERRE, miután megszüntette az éhezést Afrikában és elhozta a világbékét. Bevallom, az első pár alkalommal elröhögtem, de azóta én vagyok a leglelkesebb gazdi a környéken :D mindenképp tölts majd fel róla képet, írhatsz privátot is, ha gondolod :)
2012. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!