Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyák vannak...

Milyen kistestű kutyák vannak amiket táskában is lehet magunkkal cipelni? SOS

Figyelt kérdés

Nagymamámnak kellene egy kistestű kutyus mert a madarát elvitte egy macska és nagyon szomorú.egy kutya távol tartaná a macskákat és olyan kutyus kéne amit magával vihet mindenhova kis kutyatáskában:) tippek?


köszönöm előre a válaszokat!:))



2012. szept. 2. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy kutyát nem arra találták ki hogy táskába gyömöszölve töltse a napot. Van lába, tud sétálni. A nagymamádnak meg ne vegyetek kutyát, csak akkor, ha tud vele foglalkozni. Egy kutyát sétáltatni kell, állatorvoshoz hordani, le kell fárasztani fizikailag, és szellemileg is. A nagymamád nem tudom mennyire fiatalos, de gondolom nem fog futni járni a kutyával napi 2 órát. Szóval ne erőltessétek a dolgot, vegyetek inkább egy másik madarat, vagy valamilyen rágcsálót.
2012. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 arthur5000 ***** válasza:
30%
A legideálisabb erre a csivava,még talán a yorki.
2012. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
ez marhaság egy kiskutya nemfog elüldözni 1 macskát egyetértek az első válaszolóval foglalkozni kell vele nap 3x etetni,itatni stb az egész állatkinzás lenne
2012. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat ment a zöld kéz:)

de a nagymamámnak semmi dolga nincs egész nap és sétáltatni fogja eleget abban biztos vagyok amúgy is naponta 2-2 és fél órát sétál mert jót tesz az egészségének:) és a kutyatáska csak példa volt mert például elmegy busszal vásárolni egy várossal odébb a buszig mennek pórázzal utána beteszi a táskába hogy ne legyen vele gond és amikor leszállnak séta az kb 20 perc akkor pórázon és amíg gyorsan bevásárol a táskában lesz a kiskutyus:)

szóval tudnátok olyan kiskutyákat mondani ami ilyesminek megfelel?pl.: egy bichon havanese az jó lenne?:)

2012. szept. 2. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a havanese 5-6 kg ennyit elbír a mamád??? ha bevásárolni megy plussz ott a kutya szerintem sok súly az!!


amúgy jó fajta,a macskákat szinte biztos ,hogy elűzné :D


nem kötekedni akarok,de minek cipelné állandóan a kutyát,menjen vásároljon be,pár órát kibír a kutya egyedül:)


azért sem jó ötlet,hogy minden hová viszi,mert ha egyszer olyan helyre megy ahová nem viheti akkor a kutya nélküle/egyedül nagyon rosszul fogja magát érezni,jobb ha a kutya kicsit önálló és otthon marad szépen pár órára :)

2012. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

10:23-as vagyok

az kimard,hogy a havanese nagyon aktív kutya,egy táskába nem fog nyugton maradni ,elhiheted!!


amikor a mienk kicsi volt és kosárba tettük úgy mentünk a dokihoz állandóan kiakart jönni,szóval szerintem meggyűlne a baja a mamádnak ezzel a kutyával..


ilyen célra a yorki,csivava jó lenne,de ők a macskákat nem űzik el!!

2012. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy rokonunk hozta a csivaváját és letette nálunk az udvaron (már önmagában ez is elég morbid, hogy egy kutyát "hoznak" és "letesznek"). A macskánk meglátta és elkezdte kergetni, a csivava meg visítva menekült, utánuk a gazdi jajveszékelve, hogy "a macska megöli a 60 ezres kutyáját".
2012. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én meg ismerek olyan csivit, amit majdnem elvitt a sas. Ha nincs ott a gazda, akkor "repül" a kutya és ő lett volna az ebéd.
2012. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ebben mi az isten az SOS? Nagymama öngyilkos lesz, ha nem kap holnapra kutyát a táskájába?
2012. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Sok fogja sétáltatni ez rendben van. Viszont nem tudok egy bevásárló hipert, ahova kutyát is beengednének. Ha valaki mégis bevitte oda, akkor nagy csendben, még a kutya sem vakkanthatott. Szóval nem egyszerű mutatvány megcsinálni sem. Én azt mondom, ha nagymama, kibírja, hogy bevásárláskor nem viszi magával a kutyát, inkább otthon hagyja, akkor nincsen akadálya. De azért nem értem miért SOS? 2 perce van a sírig és szeretne egy kutyát?
2012. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!